SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Iness przybywa, panom portki rozrywa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130772

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Żywy autorytet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
na święta kupiliśmy mu gwiazdę szeryfa żeby nie dawał sobie więcej na głowę wchodzić

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
mnie co chwila o dowód pytają, kurdupel + zarost gimnazjalny i ogólnie luźno się ubieram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
U nas kiedyś na historii nasza babka opowiadała o starożytnych nacjach, Spartanie, Helleni, Summerowie i mówi tak:
- bla bla bla i teraz powiem wam jak potoczyły się LODY Sumerów.
<chwila konsternacji i błyskawiczna poprawka, której śmiejąca się klasa raczej nie usłyszała >
- Losy! Losy! LOSY czywiście!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1328
mnie nikt nie pyta a jestem ladnie ogolony i zap*****lam w koszulkach 3xl, klasycznych baggy'ach i butach do kosza :D mam 175 cm wzrostu

EAT BIG TO GET BIG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
My raz na fizyce jak miała być kartkówka ale nikt nie umiał, to jak weszła nauczycielka i powiedziała ze dwie sylaby swojego sławnego zdania "no to wyciągamy karteczki" wstaliśmy i zaczęliśmy śpiewać sto lat, sto lat, a później sto lat to za mało, sto lat to za mało, później gorzka wodka czy coś.. Jak minęło z 10min pani powiedziała: Ale ja nie mam dzisiaj urodzin! A my z takim udawanym rozczarowaniem: Ojej, naprawdę? ;<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Ale nie zrobi pani już kartkówki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to u mnie tak w gimnazjum było... :D Tyle, że śpiewali mi

Urodzin nie miałem, ale sobie wstałem i posłuchałem :D Raz przeszło... ale drugi raz za 2 tyg. już sie gapnęła ze cos nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111384
6 klasa podstawówki, wycieczka szkolna.
Nauczyciel wchodzi do pokoju gdzie siedzimy w kilka osób, za godzinę mamy jechać do Czech do Aqua Parku.
-Proszę Pana, jak tam bedzie z rzeczami? Beddzie mozna schowac?
-Tak, tam będą szafeczki na takie cipy..
wszyscy brecht
-Ahh, jaka ta młodzież kumata
i wyszedł % -)

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta tygodniowa

Następny temat

prośba o sprawdzenie planu treningowego rzeźba

WHEY premium