SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Wszy po stole, ale w rzędzie, czyli po BANie za spamowanie w SPAMie!;-)**C/S**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Resocjalizacja poparta solidnym duszeniem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
a tam duszeniem, stereo na zmiękczenie, szybka dźwignia palce->nadgarstek->łokieć->bark , gleba i but na głowę żeby za szybko nie wstał...




PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Widzę,ze z Żelesiem i BAMFem jako wychowawcy w szkole stanowilibyśmy dobre trio

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
a opowiadałem wam jak resocjalizowałem cwaniakowatych małolatów na praktykach AWFowskich w szkołach

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
dawaj Renek ...

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Lubię takie opowieściDawaj i nawijaj,bo może się w przyszłej pracy Twoje doświadczenie przydaćNależy słuchać innych,analizować i brać do bani jak należy postępować,zeby unikać błędów.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
no więc prowadziłem lekcje i jak to zwykle bywa połowa ćwiczyła a połowa cwaniakowała (nie przebrali sie ,wysmiewali,nie cwiczyli wogóle) ,wiec tej lepszej połowie (troche byli pokrzywdzeni na tym ale trzeba było psychologicznie to załatwić ) kazałem pompować na kościach do momentu aż tamci nie wezmą sie za robote a tamtym powiedziałem że to ich wina i że koledzy napewno benda im wdzieczni później za to po 5 minutach reprezentacja tych cwiczacych sama podbiła sie spytać czy mogą "porozmawiać" z tymi opierdzielaczami ,no i za chwile wszyscy ładnie cwiczyli już
Raz sie tylko to nie sprawdziło (ale brałem taki obrót tez pod uwage) w gimnazjum jak cwiczacy najzwyczajniej w swiecie sie bali tych nie cwiczacych "mafioziaków" wiec wtedy ja poszedłem porozmawiac już z nimi a konkretnie z jednym żeby on już pogadał z innymi i znów wszyscy szczesliwi że mogą pogłebić swoją teżyzne fizyczną wzieli sie do roboty

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
renek, postrach młodocianych

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Trzeba wiedzieć kto jest w bandzie szefem i go załatwićco powiedziałeś temu jednemu,że resztę do ćwiczeń przekonał?

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
raz podszedłem psychologicznie i powiedziałem mu z kim bedzie miał do czynienia na swojej dzielnicy jak bedzie podskakiwał a drugi raz powiedziałem innemu (bo to niebyła jedna szkołą jak nietrudno sie domyslec) że przerobie go na mielone wtedy on mi powiedział że coś w stylu "nie mam prawa czy coś" i wtedy mu krótko odparłem że ja przecież nie pracuje w tej szkole ani nie jestem nauczycielem żadnym wiec prawa mam dośc duże ogólnie

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mike Tyson

Następny temat

Film o Tysonie

WHEY premium