SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Wszy po stole, ale w rzędzie, czyli po BANie za spamowanie w SPAMie!;-)**C/S**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
E Żeleś to czego się nic nie chwalisz

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
quablo jaki obeznany w cenach ... a mówił że nie pije!

pije bardzo sporadycznie(tylko jak się jakaś wazna okazja),ale kiedyś,jak byłem młodszy to częściej piłem(choć nie nałogowo oczywiscie)

a co do namiotów... ja tam nie narzekam,kilka raz byłem i zawsze było co wspominać

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
ehh ale Ty drętwy jesteś

trochę życia! i humoru

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Ja też nie pije. Urodziny, imieniny (coś często sie zdarzają ) i egzaminy jak były.

Idę na dwór

Zmieniony przez - THE1ROCK w dniu 2009-06-06 15:50:04

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Jak się nie chwale od ponad miesiąca tam kwitne

I co gorsza zajęcia głównie nocne (w teorii bo w Afganie będziemy działać w nocy a w praktyce jest 3 stopień zagrożenia ppoż i zakaz strzelań w dzień i urzywania środków pozoracji) a co gorsza po nocnych jest tylko chwila snu bo za dnia jest taktyka na rosomakach itp.
Podsumowując śpię ok 4-5 h dziennie za******lam jak po***any w polu do tego żarcie szału nie robi jak tak dalej pójdzie przed wylotem zniknę
Ale chociaż szkolenie trzyma się na poziomie mamy rosomaki ,hammery byli amerykańscy instruktorzy i zajęcia ze śmigłowcami

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Ch*j z tego jak najedziesz na mine i Cie wypie***li Nie no żartuje, nie najedziesz ;)

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Rosomaki-dobry sprzęt .Trochę się nasłuchałem o nich.Amerykańce i inni nawet je chwalili.Tylko słyszałem,ze jeden się wywalił na dużej nierówności i trzeba było dźwig sprowadzać,żeby go podnieść.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
nieprzeszedl testu losia ;]

zeles mozna pytanie na pw/ [nie martw sie nie bede pytal jak duzy masz karabin 8-] ]

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Wal ale się streszczaj jutro wracam do lasu

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
e dupa zeby wyslac pm trzeba miec abonament albo jakis inny paszport poslatu, zapytam wiec tutaj gdzie sluzysz/

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mike Tyson

Następny temat

Film o Tysonie

WHEY premium