SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Wszy po stole, ale w rzędzie, czyli po BANie za spamowanie w SPAMie!;-)**C/S**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Zdrada i cios w plecy. A "europa" nawet nie zareagowala...

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
o czipach też już dawno wiediząłem

ale pamiętaj, 2012

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
Porażające, małżonka spytała dzisiaj uczniów w klasie III L.O. z czym im się kojarzy 17 wrzesnia 1939 i zgadnijcie jakie były odpowiedzi.

Wybuch II WŚ, Konieć II W Ś, atak Niemiec na ZSRR. Na 36 osobową klasę tylko dwie osoby wiedziało czego dotyczy ta data.

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Zdrada i cios w plecy. A "europa" nawet nie zareagowala...

dziwi Cie to? Wiedzieli że z połączonymi siłami niemiecko-ruskimi nie mają szans.

IKSROJAP
za moich czasow(a LO skończyłem 6 lat temu) wiele lepiej nie było

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
A za moich czasów, kiedy o tym nawet pomyśleć nie bardzo wolno było (początek lat 80) mówiliśmy na głos. W podstawówce spierałem sie z historyczką (nota bene sekretarzem POP) o Katyń, Starobielsk, Ostaszków. Wtedy dyshonorem było nie wiedzieć lub nie znać takich dat jak 1.09, 17.09, 11.11, 12 - 18.05, 14.07, 15.08 i kilka jeszcze innych dat.
Przerażającym było dla mnie to, jak kilka lat temu na Rynku Głównym w Krakowie TV Kraków pytała młodych ludzi z czym im sie kojarzy data 11.11, a odpowiedzi brzmiały przewaznie "z niczym" albo "z rewolucją październikową"

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a po co mają znać date dnia niepodległosci własnego kraju skoro można znać z filmów date 4.07

ciekawe ile głąbów przy następnym pytaniu TV za date niepodległosci Polski uzna właśnie 4 lipca...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Queblo

Wiedzieli że z połączonymi siłami niemiecko-ruskimi nie mają szans.
Szans pewnie nie mieli...

To oczywiście czysta teoria, ale atak dopiero 17 września wynikał z niepewności Stalina co do reakcji Świata. Hitler wziął na siebie ciężar działań wojennych, Stalin odczekał dwa tygodnie i jak już kurz zaczął opadać i w świecie przestała to być sprawa nr 1 dopiero wtedy uderzył... Nie wiem czy się nie mylę ale w pakcie R-M była mowa o wspólnych działaniach (również w czasie) wiec czemu Armia Czerwona zwlekała?

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
Żeby uprawdopodobnić przyjście z pomocą, a nie agresję.

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631


Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
"Nie wiem czy się nie mylę ale w pakcie R-M była mowa o wspólnych działaniach (również w czasie) wiec czemu Armia Czerwona zwlekała? "

żeby upewnić się czy anglia i francja będą skorzy do pomocy
niemcy dostali przyzwolenie a oni poszli za ciosem

"kurz zaczął opadać i w świecie przestała to być sprawa nr 1"

nie przesadzajmy

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mike Tyson

Następny temat

Film o Tysonie

WHEY premium