Znana fitnesska Paige Hathaway przechodzi dziś operację wymiany implantów. Od jakiegoś czasu odczuwała bardzo nieprzyjemny ból w klatce piersiowej. Powodowały go implanty, które po 9 latach były po prostu za duże. Dodatkowo zrobiły jej się zrosty, a jej skóra z powodu małej ilości tkanki tłuszczowej nie utrzymywała tak dużych piersi. Lekarz użył także stelaża z tkanki podskórnej świń, który ma wspomóc odbudowę i regenerację tkanki gruczołowej piersi. Teraz biust pięknej Paige będzie trochę mniejszy i bardziej “miękki”. Operacja jeszcze trwa i mamy nadzieję, że zakończy się sukcesem! Dla ciekawskich możecie ją zobaczyć na profilu Instagram'a jej lekarza.

Paige Hathaway była gościem specjalnym rok temu, podczas II Konferencji PEI w Warszawie. Kto miał okazję zobaczyć ją osobiście wie, że "na żywo" jest prześliczna i prezentuje się rewelacyjnie!

 

Źródło: instagram

 

Źródło: facebook

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: fitplota@sfd.pl