SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Wszy po stole, ale w rzędzie, czyli po BANie za spamowanie w SPAMie!;-)**C/S**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
i tematow ciekawych coraz mniej no i nie ukrywajmy ze jesli chodzi o merytoryke to tez niestety bardziej sprawdzone innfo mozna znalezc z pierwszej reki na innyc forach bardziej skupionych na jednym temacie niz 30 ;]

zawsze łatwo narzekać...
Moze w takim razie stworzyłbys jakiś ciekawey temat "z pierwszej ręki",co?

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2009-06-01 01:52:25

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
queblo ja nie narzekam i bynajmniej nie zachecam do przejscia na inne fora, wszedzie [takze tu] sa ludzie ktorzy znaja sie na rzeczy sa tez i tacy co maja mocne teorie ;] tak to juz jest z forami z czasem czlowiek uczy sie jak odroznic bajkopisarzy od ludzi w temacie, uczy sie tez jak korzystac z google, uczy sie jezykow co pozwala szukac info na forach zagranicznych i generalnie poszerza swoje horyzonty moje czasy skrobania na forach juz minely teraz glownie czytam szukajac odpowiedzi ktorych potrzebuje. swego czasu zalozylem tutaj mase postow wiekszosc niestety bez sensu ale coz poradzic mlodosc ma swoje prawa.

a teraz temat z pierwszej reki jak prosiles

duszenia niestety nie wchodza w gre to tez byla moja ulubiona technika w polsce troszke poddusic az omdleje jak sie obudzi bedzie juz na zewnatrz i po klopocie, dzwignie na stawy nie sa tak skuteczne na nacpanych nie dzialaja prawie wcale, a nacpany czy 50cio kg czy 200to po parunastu sekundach kazdy tak samo splywa ;] ale co zrobic jednej rzeczy ktorej sie nauczylem to dystansu do pracy przestalem brac to do siebie kiedy mi ktos dokucza ;] w gebie kazdy jest mocny do czynu przechodzi malo ktory pajac wiec nauczylem sie ich poprostu olewac ale wierz mi ze nie bylo latwo na poczatku jest duzo zaciskania piesci i zagryzania zebow wymaga to duzej samokontroli zeby nie wy***ac na***anemu pajacowi ktory struga kozaka przed panna/kolesiami ale co zrobic ja nigdy w tej pracy nie mialem latwo w polsce wazac 90kg przy wzrscie 190 naprawde trzeba sobie wyrobic szacunek lejac w pape kazdego kto krzywo spojrzy ;] tutaj trzeba miec przede wszystkim dobra gadke, czy irole to cioty/ wiekszosc tak jak w kazdym dostatnio zyjacym spoleczenstwie mlodziez poprostu ciotowacieje ale w grupie zawsze sa mocni ;] co do starych i travelersow to mozna trafic na ciezkich kozakow a jak nie jestes u siebie to nie wiesz kto cie moze do lasu wywiezc [ira tutaj dalej zyje i ma sie dobrze a wierz mi nie chcial bys z nimi zaczac] nie mozna tez popasc w paranoje ja dwa lata juz robie na bramkach tutaj setki razy mi grozono smiercia spaleniem fury/chaty a dalej zyje, fure mam ubezpieczona od pozaru a chata nie moja wiec sie nie przejmuje ;-p

nastepna historyjka

studniowki tutaj wygladaja troche inaczej odbywaja sie po zakonczeniu roku szkolnego sa bez nadzoru nauczycieli zazwyczaj w wynjetym lokalu cos jakby 18tki w polsce dzieciaki maja duzo koksu pigul i do tego pija wiec troche rozrabiaja jednego wy***alismy za koks zaczal sie rzucac wyprowadzile go z typem z rpa spoko typ nie zostawilby cie w dupie nigdy no wiec wprowadzilismy go i puscilismy za drzwiwami wrocilismy do lokalu i zaraz wezwanie na zewnatrz bo chlopaczek zaczal na******lac 2ch bramkarzy a ci niebardzo dawali rade no wiec wylecielismy w sumie nas bylo 6ciu wy***alismy go za furtke dalej sie szamotal wiec go polozylem na glebe typ z rpa[brian] siadl mu na klacie i teraz uwaga polecenie od szefowej ochrony lokalu [tak dobrze czytacie KOBIETY] wrtacac za furtke brian zostaje jako ostatni jak wstanie ma biec do furtki i zamykamy zanim zdazy wrocic ja na to ze ni huya nigdzie sie nie ruszam chyba ze typ bedzie nieprzytomny albo sie uspokoi bo ja nie mam zamiaru s******lac przed gowniarzem a tym bardziej zostawiac briana z tylu odpowiedz jak nie wrocisz zaraz za furtke to twoj ostatni dzien w pracy... zapytalem briana co robimy mowi zebym biegl jak doliczy do 3ch pobieglem on za mna nie zdazyl typ mu sprzedal kopa w plecy w pelnym biegu az wywinal dwa fikolki i zaczal pluc przez furtke na pozostalych bramkarzy... kolejne polecenie sluzbowe ja i brian mamy natychmiast wracac do lokalu zeby go niew****iac bardziej... stwierdzilem to huy z wami i poszedlem w ****u typ ich jeszcze troche poplul i poszedl do domu zadowolony z siebie

inna sytuacja ze studniowki wyrzucilismy typa tez za koks probowal sie wbic przez ogrodzenie wezwano policje i oddano im koks policja nie chciala go brac do czasu... az zaczal walic piesciami w szybe ich busa zeby oddali mu jego koks poczekali na 2gi radiowoz i dopiero go zgarneli w 4ke lol

policja tutaj to tez jest temat rzeka wobrazcie sobie np ze nie nosza broni i to juz chyba sporo tlumaczy;]

pozdro

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
opowieści jak najbardziej dobre, Breg, któy jesteś rocznik?
Jeśli można wiedzieć

No i najlepszego z okazji dnia dziecka
... i moich imienin

Zmieniony przez - kwiatulaBa w dniu 2009-06-01 11:27:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
najlepszy eh dales soga to sie zdradze 85

wzajemnie zycze ;]

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
szczerze to zawsze myślałem czytając twoje posty że już po 30 jesteś, a to było 2-3 lata temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
tato mi poprawial bledy

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
haha
jadę zobaczyć co tam ziomki robią, bo dzisiaj gdzies na wiosce wpadli w ogrodzenie samochodem i pojechali wyklepać zderzak
See Ya

Zmieniony przez - kwiatulaBa w dniu 2009-06-01 12:09:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Bregalad
bardziej myślałem o założeniu jakiegoś nowego tematu, pokazujacego jak wyglada praca w ochronie za granicą, tu troche szkoda bo jak to spam,niedługo go zamkną i cała Twoja praca pójdzie w zapomnienie...ale lepszy rydz niż nic.

Odnośnie tematu
Za granicą w ochronie nie pracowałem wiec tego tematu podjać nie mogę,ale za to zawsze chętnie porównuje to co przeczytam(choćby od Ciebie) do realiów jakie sa w PL..

Pamietam czasy wakacyjne(które zresztą za niedługo znów nastąpią) i tzw cieciowanie w różnego rodzaju obiektach. I tak np zdarzyło mi się pilnować basenu na wrocławskim AWF(chociaż nie wiem po cholere bo wode raczej ciężko jest ukraść...ale za to siłownie mieli na składzie z której korzystałem),zdarzyło mi się pilnować pewnego wrocławskiego biura projektowego,o sklepach oczywiscie wspominać nie musze. Zawsze jednak gdy coś się szykowało ja nie miałem prawa interweniowac tylko musiałem dać znać przełożonym,a tego który wtargnął na teren strzeżony mogłem co najwyzej poinformować ze ma opuscic teren bo zostanie wezwana policja
To biuro projektowe znajduje sie niestety obok klubu(który już dziś nie istnieje),wiec podpitych i naćpanych kozaków którzy chcieli pokazać laskom co to nie oni nie brakowało

Na dyskotekach z kolei widziałem(bo na bramce nie stałem nigdy) że za bardzo nie patyczkują się z "klientami". Kilka razy w pewnych wrocławskich klubach widziałem jak nawet wewnątrz kogoś bramkarze montowali( Wyjątek: Byłem raz w tym klubie w którym był koleś który chodzi ze mna na siłke,ale nie jesteśmy jakimiś kumplami,po prostu znamy się z widzenia no i poszalał sobie troszke. Bramka obchodziła się z nim jak z jajkiem. Tyle ze jak wcześniej napisałeś,są ludzie ktorych lepiej nie ruszać)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
jesli chodzi o robote w zwyklej ochronie to ja najbardziej polecam budowy siedzi w budzie i na wszystko masz w... ustawiasz budzik na rano zeby wstac zanim zmiana przyjedzie i zamykasz sie w kabinie ;-p eh szkoda ze mi ta budowe zamkneli

po takich obiektach tez robilem ochrona w sklepie to najgorsze co moze cie spotkac kasa smieszna [przynajmniej w polsce] i nudno w ch.j

wiem jedno chcocbym niewiem jak byl zdesperowan to do tego nie wroce w sklepie wytrzymalem tydzien a i tak nie bylo tak zle bo to byl sklep ze sprzetem sportowym

na awfie to dla zeco pracowales/ to ty mi kazales placic dwa zyle za wjazd jak zapomnialem legitymacji/

to ja wam powiem jeszcze jedna rzecz apropo tego ze musiales dzwonic do szefow wyobraz sobie 2 pietrowy sklep na dole wielkosci gdzies powiedzmy media marktu dwa wyjscie na kazdym pietrze jeden ochroniarz i 0 kamer, plus na starcie mi powiedzieli ze jak nie zobacze kogos ze cos pod***al na sto procent to nic nie moge zrobic czyli jak typ przejdzie przez bramki i zapiszczy i w ****zie bedzie mial to ze go grzecznie prosisz czy moze otworzyc torbe to mozesz mu ewentualnie pomachac na pozegnanie a ze pietra dwa a ty jeden to zeby ktos dal sie nakryc musialby byc mega idiota [dodam jeszcze ze latwiejsze zadanie mialby detektyw sklepowy po cywilnemu ale gdzie przeciez lysy pod krawatem to prestiz dla sklepu]

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
na awfie to dla zeco pracowales/ to ty mi kazales placic dwa zyle za wjazd jak zapomnialem legitymacji/

konsalnet

na nockach robiłem,więc nikogo się nie wpuszczało, to nie ja mam Twoje 2zł

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mike Tyson

Następny temat

Film o Tysonie

WHEY premium