SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Wszy po stole, ale w rzędzie, czyli po BANie za spamowanie w SPAMie!;-)**C/S**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
hmm...w sumie to nigdy nie używałem spalaczy przy redukcji...
wiec dalej nie wiem czy nie siądzie mi za bardzo na żołądek

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
ale zielona herbata i inne ziółka działają zbawiennie dla żołądka.. Kofa w większych ilościach go rozpievdziela.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
zauważyłem po sobie
no to ostatnie pytanie...czy nie będe za często po tych różnokolorowych herbatkach latac w kibel?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Zielona gorsza jest od piwa ;) Cewnik się przydaje :P

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Na początku tak - najlepiej pampersa załóż i z głowy

Ja piję zieloną kiedy się da, czasem po 2 l dziennie idzie(tym bardziej jak teraz mam na wyposażeniu dzbanek brity z filtrem i herbata smakuje/wygląda o niebo lepiej niż z kranówy) i jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a to pierdziele taki interes. Nie będe srał po krzakach

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Cześć.Udało mi się namówić kompa do współpracy na chwilę,albo dłużej...Co do instruktora,to QUEBLO robiłbym tylko B,bo generalnie nie interesuje mnie tracenie nerwów i próby samobójcze kursantów na mieście,docelowo chcę zrobić intruktora doskonalenia techniki jazdy kat.B i tylko dlatego instruktor B byłby mi potrzebny.Ponadto,tu zajęcia się prowadzi na placach i torze i są większe szanse przeżycia z kursantami


Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-08-16 23:25:10

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Queblo, ja pijam jakieś 0,5l zielonej dziennie i nic mi nie jest może faktycznie na siku częściej sie lata, ale innego oczyszczania nie zauwazyłam

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
nawet tego duchowego ?

Słaby
a prawko "C" do czego Ci potrzebne skoro instruktorka tylko od prawka "B" Cię interesuje?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mike Tyson

Następny temat

Film o Tysonie

WHEY premium