SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Wszy po stole, ale w rzędzie, czyli po BANie za spamowanie w SPAMie!;-)**C/S**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
"Generalnie teraz jak nie muszę,to się nie ruszam z domu,czasem z psem na spacer,czasem do sklepu i na treningi"

A później marudzi że panny nie ma :)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ma,Hanię

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Puchatek-czasem umawiam się z paniami,ale po co o tym pisać?To nie to forumAle póki co nie trafiłem od dawna na taką,która mogłaby być moją panią...Może się taka jeszcze nie urodziła?(to nawiązanie do A.Łapickiego i jego o jakieś 50 lat młodszej żony )

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Dobry dzień panny.

"czasem umawiam się z paniami,ale po co o tym pisać?"
Bo marudzisz że jej nie masz :)

"Ale póki co nie trafiłem od dawna na taką,która mogłaby być moją panią"
Wszędzie ten sam problem :/

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
czasem umawiam się z paniami,ale po co o tym pisać?

lud chce krwii

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Niech lud pójdzie oddać krew do PCKPożytek będzie chociaż

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631


Dzisiaj w Krakowie odbyła się kolejna 35 "Lekcja śpiewania". Pomimo rzęsistego deszczu zebrało się kilka tysięcy osób (rozdano 4,5 tys. śpiewników), aby wspólnym śpiewem patriotycznych pieśni wyrazić swą radość z 91 rocznicy odzyskania niepodległości.

Co śpiewano ? To co do głębi porusza serce i duszę patrioty, pieśni które jeżeli chcecie możecie śpiewać całymi rodzinami w domu, przy ognisku, na wycieczce, ... .

Ich teksty znajdziecie tutaj: http://bibliotekapiosenki.pl/binaries/s ... nia_35.pdf

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Wczoraj,to ja cienko śpiewałem...ale po pracyDo niedzieli na wyższych obrotach z robotą jestem.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a w zwiazku z czym Cie w robocie cisną?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631






...

Zmieniony przez - IKSROJAP w dniu 2009-11-13 01:25:03

Zmieniony przez - IKSROJAP w dniu 2009-11-13 01:25:48

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mike Tyson

Następny temat

Film o Tysonie

WHEY premium