SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Wszy po stole, ale w rzędzie, czyli po BANie za spamowanie w SPAMie!;-)**C/S**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531

OD dzi zaczął kursować mój ulubiony tramwaj zawsze w nim pusto i trase ma specjal for me (dom - spraca - klub) i na zot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a co to za tramwaj?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Trójka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
eee nie jechałem

Słaby odpalasz czasem gg?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ja jeżdże czwórką

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498


Cześć .Odpalam GG,ale dziś jeszcze nie zdążyłem,bo zalatany byłem przez kilka godzin(patrz foto)

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
łooooooo, ale fajnie!
co to, gdzie to?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
Marek "uskrzydliłeś" się ??

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Słaby, jakieś kursy musiałeś robić na paralotnie? Ile to $ mniej wiecej kosztować?

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-09-02 14:10:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Skrzydła Paweł,to jam mam długo,tylko ze też długa przerwa była w lataniu...

Latałem sobie nad klifem w Trzęsaczu.Ładnie wiało,więc dwa razy zrobiłem sobie wycieczki do latarni morskiej w Niechorzu i spowrotem,trochę się bujałem i ogólnie przyzwyczajałem się znowu do sterówek glajta,bo miałem długą przerwę w lataniu,a glajta trzeba czuć,zeby nie było niebezpieczeństwa w powietrzu.Na akrobacje jeszcze nadejdzie czas,ale mam nadzieję,że nie skończę po nich tak jak kiedyś na drzewie


Rafał-zmieniły się przepisy lotnicze,moja stara licencja nie jest ważna i właściciwie nie mam już uprawnień do latania,ale niech mnie łapią w powietrzu


Z kumplami jak gadałem,uprawnienia są potrzebne tylko i wyłącznie do ubezpieczenia,bo w razie wypadku ubezpieczalnia będzie szukać dziury w całym,żeby nie wypłacić odszkodowania ubezpieczonemu od wypadku paralotniarzowi...Ale teorię warto znać i szkolić się pod wykwalifikowanym okiem instruktora.Co do cen kursu,to nie jestemw temacie,ale koleżanka niedawno robiła kurs,więc jak będzie okazja,to się zapytam i napiszę.





http://www.wykop.pl/artykul/453743/nowy-polski-woz-bojowy-klasy-mrap/


Link od Pawła.Dla mnie dobrze auto wyglada,a jeszcze ma dobre opinie testowe,więc tylko produkować...

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-09-03 10:12:47

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mike Tyson

Następny temat

Film o Tysonie

WHEY premium