SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Wszy po stole, ale w rzędzie, czyli po BANie za spamowanie w SPAMie!;-)**C/S**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
tak opowiadacie i opowiadacie o tych dźwigniach... może ja sie przejde na jakieś zajecia C56

ojciec, a nie wiesz jak to jest ze zniżkami przy współwłaścicielstwie? w sensie jak ja zalicze (tfu! tfu!) dzwona, to mojemu tacie też to ściągną ze zniżek?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jakie zapędy rajdowe w słownictwie córkaDzwonTo po tatusiu forumowym tak masz,bo on czasem się czuje jak rajdowiec

Niestety przy Twoim przy dzwonie w czyjeś auto Twój tata straci ileś tam % zniżki.Żadnych dzwonków oczywiście nie życzę...


Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-01-27 09:17:43

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
"Jeśli stosować barkową w stójce,to tylko transport z odpowiednimi patentami uciskami i skrętem łba,patenty C 56 znasz,to co Ci będę tłumaczył"

No właśnie chyba już jestem zepsuty C56, bo jak ma coś robić z patentów bez zmiękczenia to jakoś nie tak się czuje :)
Co do samej barkowej to bez partnera który wspomaga to bał bym się ja założyć bez kajdan, większą kontrole mam przy barkowo łokciowej ;)
Ale to już wiem od dawna, szkoda tylko że w kapapie tego nie wiedzą :/
Na razie za krótko chodzę, żeby się też wypowiadać o całości, zobaczymy za pół roku ;)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
To co na mnie zrobił Szymon na filmiku można zrobić bez partnera.To z technik pomocy osobie zagrożonej.Podchodzimy od tyłu,gościa ściągamy za barki jednocześnie kopiąc w zgięcie kolanowe i nabieramy gościa na siebie oplatając mu łapę.To wygląda jak mata leo zaplecione na ręce oponenta.My mamy przypór na swoim przedramieniu,drugą ręką możemy robić dowolne patenty uciskowe na twarzoczaszce gościa,lub chwyt za grzdyla(inwencja własna może być bogata ) Gość ma jedną rękę wolną,ale wtedy daje mu się komendę ,żeby rękę trzymał z przodu,abyśmy ją mogli wzrokowo kontrolowć,poza tym patenty i skręt głowy,bo bierzemy gościa blisko na siebie powoduje,że jego łapka ma ograniczony zasięg ruchu,a gdyby coś chciał z nią coś niedobrgo dla nas zrobić,to po prostu fundujemy mu gwałtowne posadzenie na glebie,a co mu może zaszkodzić,bo może mu się wyłamać bark.

Przerabialiście to na C 56?



Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-01-27 10:18:38

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
"Przerabialiście to na C 56? "

Podstawa :)
Z barkową chodziło mi raczej o trzymanie kolesia zgiętego, na dźwigni, gdzie stoimy bokiem do niego. Bardzo niedogodna pozycja z której łatwo można się wywinąć.
Bo z tyłu jak najbardziej samemu nie ma problemu :) Mam pełną kontrole i jestem chroniony.

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
No to się dogadaliZ boku,transportowo bym robił,ale też przy dużej uwadze na gościu podczas prowadzenia.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
Witam spamową ferajnę.

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Kogo to moje piękne oczy widzą?Jak tam przygotowania do miesiąca przed czerwcem?

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Puchatek - a jak masz biodro względem jego barku? Bo w transportowej to w sumie kluczowa sprawa... jak jesteś sam.

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a co jest miesiąc przed czerwcem? czyżby maturka?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mike Tyson

Następny temat

Film o Tysonie

WHEY premium