SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Wszy po stole, ale w rzędzie, czyli po BANie za spamowanie w SPAMie!;-)**C/S**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
News jeszcze swieży:
http://www.tmz.com/

Michael Jackson Dies

Posted Jun 25th 2009 5:20PM by TMZ Staff

Michael JacksonWe've just learned Michael Jackson has died. He was 50.

Michael suffered a cardiac arrest earlier this afternoon at his Holmby Hills home and paramedics were unable to revive him. We're told when paramedics arrived Jackson had no pulse and they never got a pulse back.

A source tells us Jackson was dead when paramedics arrived. A cardiologist at UCLA tells TMZ Jackson died of cardiac arrest.

Once at the hospital, the staff tried to resuscitate him but he was completely unresponsive.

We're told one of the staff members at Jackson's home called 911.

La Toya ran in the hospital sobbing after Jackson was pronounced dead.

Michael is survived by three children: Michael Joseph Jackson, Jr., Paris Michael Katherine Jackson and Prince "Blanket" Michael Jackson II.


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2009-06-26 00:40:52

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
ja tez umarlem
o 00:15 wróciłem z pracy i idę zaraz spać bo padam
Chcieli mnie wrzucić na pierwszą zmianę jutro haha, musiałbym o 3:15 wstać, ale nie dałem się hahaha
co w dziale slychac? %-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
inne żródła potwierdzaja:
http://edition.cnn.com/2009/SHOWBIZ/Music/06/25/michael.jackson/index.html

a dział proponuję poczytać

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
ogólnie nie przepadałem za jego osobą, ale noo niektóre utwory naprawdę świetne
Co do działu to poczekam na weekend chyba z czytaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
fanem jego muzyki też nie byłem,ale to akurat osoba którą chyba zna każdy na świecie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
można rzec ikona, legenda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Dokładnie. Troche byłem w szkou jak dziś rano to przeczytałem.

Artystą był za***istym - szczególnie jego starsze płyty - lata 80-te i połowa 90 - tych (się słuchało - czasem jeszcze się słucha ) - za to szacunek. Jako człowiek to juz jego zachowanie mi nie za bardzo się podobało (operacje plastyczne, afery z molestowaniem, kompleks piotrusia pana, itd.).

Z 2 lata temu widziałem w tv program o życiu Jacko, było tam o jego dzieciństwie, drodze do kariery i jego problemach z psycha, samym sobą,, związkach (pseudo związkach) itd. Duży wpływ na jego "ześwirowanie" miało dzieciństwo (którego właściwie nie miał), szczególnie despotyczny ojciec i presja związana z zespołem Jackson 5 gdzie występował z braćmi.

Takie info.

Ogólnie jak napisaliście Ikona muzy Pop. I za to szacunek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ja gdzies do dziś mam jego kasete "Bad",która dostałem na I komunię

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Ja też mam "Bad" co z dobrych kilkanaście lat temu z rajchu od rodzinki dostałem

Wogóle, ma ktoś kogoś na mazurach - żeby się spytać jaka tam pogoda, bo dziś z kumplami sie wybieramy na kajaki na kilka dni, a widząc co się tu na południu (na górnym śląsku dość lajtowo na szczęście ) dzieje to nie zapowiada się, ze sobie popływamy. W tv niby gadają, że w miarę ok ma być, ale to nigdy nie wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Cześć.


Sad-kurs na POF trwa około 3 miesięcy.Masz do wyboru stopień I licencji,lub II.Koszta kursu w zależności od stopnia,czasu trwania i firmy organizującej wahają się w granicach 1200-1600 zł.

Ale szczerze mówiąc to zawód dla nawiedzonych,ewentualnie polecałbym jako przedstęp do pracy w służbach mundurowych,bo można nauczyć się obycia i pracy z różnymi ludźmi,a także się nauczyć radzić z sytuacjami różnymi,poznać trochę procedur i papierologii,co się przydaje później w służbach,itd.



Ja też może jutro wybędę na kajak,ale będzie to impreza jednodniowa.Zobaczę jak będzie z pogodą...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mike Tyson

Następny temat

Film o Tysonie

WHEY premium