SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Wszy po stole, ale w rzędzie, czyli po BANie za spamowanie w SPAMie!;-)**C/S**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Dobrze znam się z tym kogutem to dlatego haha a tak na serio to bynajmniej nie wiedza z własnego przypadku żeby nie było raczej z wizji lokalnej + wyuczonego zawodu

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Hmmm.Zastanawiam się co to za zawód

Według mnie,nawet wśród różnych gatunków zwierząt zawsze znajdą się jacyś "odmieńcy" od normy z zachowaniem

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Po co się zastanawiać jak można zerknąc w profil eh i żeby taki świeżak jak ja musiał podpowiadać takie rzeczy takiemu staremu wyjadaczowi jak ty

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Wszystkiego dobrego w dniu imienin Karolino
Słabość mam z pewnych wzgledów do dwóch imion-Twoje też się łapie


Profil niedawno uzupełniłaś,bo wcześniej wchodziłem i nic nie było

Też mam wykształcenie okołopedagogiczne,ale na pedagoga szkolnego się nie nadaję,bo wszystkich cwaniaków-pseudouczniów w szkole bym podusił,albo oklepał i szybko skończyłbym karierę w szkole...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
to ja mam dziś imieniny? kurde no dobrze wiedzieć
Dziękuje ślicznie, tym bardziej że byłeś jedyną osobą, która o tym wiedziała/pamietała i złożyła mi życzenia ale masz plusa
Kurde no to poczułam się zinwigilowana
hmm słabość powiadasz nie jest bezpiecznie przyznawac się do słabości, bo co jak ją ktoś wykorzysta?
ja też tylko przez niecały rok pracowałam jako pedagog, dla własnego zdrowia psychicznego i zdrowia cielesnego moich podopiecznych doszłam do wniosku że ze praca z dziećmi to nie jest moje przeznaczenie

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Wszystkie Karoliny są zdziwione,że dziś mają imieniny


Sam nie czuję kiedy rymuję

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
No kurde powiedzieć by się chciało że wszechstronnie uzdolniony ale że ja nie lubie słodzić ludziom to nie powiem
poza tym coś króciutki ten rym jak sie starasz?

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Weny nie mam do poezji ostatnio


Co do uzdolnień,to nie wiem czy takowe posiadam
Duszę się dzisiaj,taka duchota w domu

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Zdradliwa wena, raz jest raz jej nie ma jak to śpiewał pewien polski wieszcz
u mnie pada więc mam rześko koleszko

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Kaliber 44-niezły wieszcz.U mnie też zaczęło padać.Padam powoli i ja.Ile to pełnychgodzin bez snu?Lepiej nie liczyć.


Letni deszcz spadł,niesie nam burze i wiatr

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mike Tyson

Następny temat

Film o Tysonie

forma lato