SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Wszy po stole, ale w rzędzie, czyli po BANie za spamowanie w SPAMie!;-)**C/S**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jak tak patrzę teraz,to w moim przypadku studiowanie mi naprawdę oprócz wykształcenia h..ja dało.Czego Wam oczywiście nie życzę

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
pewnie dlatego że teraz studia ma każdy

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
pare lat temu juz mojej mamie (mgr.bankowości) naczelniczka w pracy powiedziała że mgr to jest nic i bez doktora to sie teraz nikt nie liczy

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
bez doktora?
powiedziałbym na odwrót

jak jesteś doktorem i nie zostajesz na uczelni to jesteś w czarnej dupie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Doktory też nie mają łatwo.Mam kumpla z tym tytułem i mówił mi,że jego koledzy,którzy chieli uciec z uczelni po zorientowaniu się jakie stanowiska i warunki im w firmach prywatnych proponują,to już z uczelni nie chcą uciekaćPonadto urlop zawsze mają w wakacje i to dużo dłuższy niż gdzie indziej.
Nikt z szefów nie chce mieć gości mądrzejszych od siebie,ponadto on ma doktora związanego z mechaniką pojazdów i silnikami,a salony samochodowe co takim ludzim mogą zaproponować?Stanowisko mechanika?Bo firm motoryzacyjnych w Polsce nie ma.Mówi,że w każdym salonie jaki odwiedza widzi swoich byłych studentów,którzy też wyżej niż sprzedawca,doradca serwisowy się nie wybiją,bo salony to klany rodzinne.Prezes firmy tata,kierownik salonu syn,albo córka,księgowa ciocia,ewentualnie prezesowa...

Kurva,ja się muszę przekwalifikować,bo za długo w tej ochronie robię...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ja się muszę przekwalifikować

moja koleżanka szuka opiekunki do dziecka

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
no ta naczelniczka była dr

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
dokładnie jak Słaby

szefowie mądrzejszych od siebie nie dość ze się boją, to stanowisk kierowniczych z obawy przed wygryzieniem im nie dadzą
a stanowisk "robotniczych" im nie dadzą bo tacy z kolei teoretykami są swietnymi ale z praktyki to dupy wołowe.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
a stanowisk "robotniczych" im nie dadzą bo tacy z kolei teoretykami są swietnymi ale z praktyki to dupy wołowe.

Powiedził prawie w tym samym stylu mój kolega doktor.Sam mówi,że o ile od czasu do czasu dostanie jakiś silnik do badań i eksperymentów,to przy gościach pracujacych non stop przy nich,jest tylko teoretykiem.


Wiewióra-wiesz,że mam wykształcenie pedagogiczne?Mógłbym być np. pedagogiem szkolnym,ale parę osób znjomych powiedziało,że współczuliby uczniom,bo dla niektórych(szczególnie cwaniaków i lubiących substancje odurzające)by się to źle skończyło,a potem ja mógłbym źle skończyć za agresje wobec uczniów


Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-05-28 17:43:29

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a resocjalizacja teraz w modzie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mike Tyson

Następny temat

Film o Tysonie

WHEY premium