SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Wszy po stole, ale w rzędzie, czyli po BANie za spamowanie w SPAMie!;-)**C/S**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
widzisz breg jak ten czas leci ja na forum caly czas zagladam a przez ten czas to juz pracowalem w anglii w hiszpanii bylem klawiszem przez chwile a teraz jestem milicjantem

Zmieniony przez - dextt w dniu 2009-05-31 18:42:30

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Nie pisz milicjantem,bo czasem Arti wpada i jak kiedyś napisałem,że może będę milicjantem,to dostałem lekkie zyebyZ Artim pracujecie w jednej firmie,zeby było jasne

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
haha dextt policjantem a ja cie chcialem przyjac do mojej mafii jak bylem maly ja narazie staram sie znalezc na zycie plan ;] chcialem do legii ale kobieta placze poza tym yam ponoc teraz jest juz chuy a nie wojsko przed chwila odkrylem ze royal marines rekrutuja cudzoziemcow wiec moze w te strone uderze tylko ****a ta pogoda

ja moze rozruszam dzial troche wrzucajac historyjki z bramek w irlandii czegos takiego pewnie jeszcze nie widzieliscie

ta bedzie troche wyjeta z tematu forum ale co tam w koncu to spam post

godzina 1sza w kiblu znalezli nieprzytomnego kolesia duza impreza byla wiec na miejscu byly dwie karetki i sanitariusze [z obrony cywilnej co w sumie troche tlumaczy nastepne wydarzenia]

spora czesc bramkarzy w irl to straszne cioty i akurat na nieszczescie tego typa znalazl jeden z takich spanikowal i zamiast pojsc po 2giego bramkarza zeby typa wywlec na zewnatrz jak zwykle w takich sytuacjach sie robi, polecial po tych sanitariuszy... a teraz akcja zorganizowana czyli obrona cywilna na ratunek zapijaczonej mordzie; ambulans stal jakies 30 metrow od wejcia do klubu chlopcy postanowili jednak ambulans przeparkowac pod wejscie wiec z 5 minut starali sie przejechac przez tlum ktory w koncu udalo nam sie rozpedzic a wierzcie mi ze nie jest latwo gdziekolwiek ruszyc bande na***anych iroli zwlaszcza ze nie mozesz ich nawet dotknac... no wiec 5 minut pozniej udalo im sie podjechac pod wejscie jak zwykle w takich sytuacjach wszyscy co tylko widzieli ta karetke zbiegli sie jakby rozdawali darmowy browar i kielbaski... z dobre 5 minut szamotali sie z noszami ale w koncu udalo im sie je wyjac z karetki potem biegiem przez klub z tymi noszami... jeszcze pare minut i gosc w koncu wyladowal na noszach... z powrotem do karetki i gotowi do drogi no wiec zaczelismy oczyszczac droge do bramy zeby ta cholerna karetka mogla wyjechac i czekamy i czekamy... 5 minut pozniej dowiaduje sie z kad ta zwloka... podczas calej akcji kierowca ambulansu zgubil kluczyki ****a myslalem ze sie posikam kluczyki znalezli po 20 minutach i w koncu udalo sie pana na sygnale odwiezc do szpitala dzisiaj 2ga czesc imprezy znow pewnie bedzie wesolo

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Breg-mogę się tak zwracać?
Stałem parę lat na bramkach,ale nie wyobrażam sobie sytuacji,że nie można gościa po prostu z lokalu wypieprzyć jak jest niegrzeczny.Jak go bez dotykania wyprowadzić?Co z takimi ludźmi tam robicie?Głaskacie i prosicie żeby wyszli?Dużo agresywnych typów masz?Czy na bramce raczej spokój?Sorki za zasypanie pytaniami,ale ja z branży,to mnie to interesuje

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-05-31 21:12:47

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Queblo, u mnie też padało niestety, ale małą na euro-bangi wziąłem

Bregalad, dobra akcja Ja nie z branży, ale z ciekawości podpinam się do pytań kolegi Słabego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
smialo mozesz zwracac sie bregu ;] byle nie przez o z kreska

tez stalem w polsce i powiem tak w polsce jest straszny zamordyzm [doslowny za morde i do wyjscia] o czym chyba wszyscy wiemy w irlandii typ ci moze napluc w twarz a ty z usmiechem mowisz ze moze by jednak sie uspokoil i wyszedl [sila perswazji] obie metody sa przegiete i chyba idealnym rozwiazaniem bylo by wysrodkowanie czyli kiedy mozna to grzecznie i z usmiechem a kiedy nie to w morde za ucho i z buta przez drzwi

jak sobie radzimy/ przee wszystkim rozmawiamy klijent nasz pan i generalnie jest nietykalny jasne jak jest bardzo agresywny to dzwignia i do wyjscia [duszenia sa zabronione tak samo jak dzwignie na nadgarstki] generalnie chodzi o to ze jak typ cie pozwie to firma bedzie mu placic kilkadziesiat tysiecy euro za zlamany palec a ty stracisz licencje,

na poczatku mialem straszne problemy juz w pierwszym tygodniu bym robote stracil ;] typ mi pokazal srodkowy palec ze mi powiedzieli na starcie ze trzeba grzecznie to zamiast polskim sposobem lisc na pape i ze kolnierz do wyjscia zalozylem dzwignie na bark i wychodze z nim przylecial szef ochrony spytal sie co sie stalo mowie mu co i jak dostalem z***e a typa zaczeli bardzo przepraszac...

2ga rzecz jest taka ze nie mozesz polegac na pozostalych bramkarzach bo jak bedzie konkretny dym to polowa zniknie a reszt i tak nic nie zrobi bo nie umie

mialem taka akcje ze 3ch koksow chcialo wejsc do lokalu [travelersi- tutejsza odmiana cyganow zyja w przczepach i zyja ze wszystkiego co nielegalne] 3ch braci kazdy 190 120 kg mniej wiecej ja przylecialem dosc pozno bo bylem w srodku 6 pozostalych bramkarzy bylo juz na miejscu z czego jeden byl juz troche sponiewierany a na 2giego wlasnie szarzowal jeden z byczkow ;] wlecialem w niego z boku zlapalem pod lapy tak ze nie mogl nimi ruszac i trzymam go pod sciana sam bylem zdziwiony jak mi sie to udalo ale jakos go tam kontrolowalem chcial mi przy***ac z bani wiec sie w niego po gejowsku wtulilem z glowa patrze w prawo a tam pozostlych 6ciu bramkarzy cofnelo sie z powrotem o jakies dobre 10 metrow zostawiajac mnie samego z 3ma koksami 2gi podlecial zlapal mnie za tchawice scisnal i zaczal sie drzec ze jak nie puszcze jego brata to mnie zabije i wierzcie mi ze tak by zrobil wiec mam takie opcje trzymac i dac sie udusic albo puscic ale wtedy wiedzialem ze ten ktorego trzymam na bank nie popusci wlecial ten 3ci najstarszy brat i nas rozdzielil niewiem czemu w sumie tamten byl najmniej agresywny w stosunku do bramkarzy na******lal rowno tych swoich dwoch braci po lbach zeby sie uspokoili chlopcy wyszli i poszli do domu po roku dostalem wezwanie zeby sie zglosic w tej sprawie na paly... w ten dzien nauczylem sie zeby liczyc tylko na siebie i ewentualnie innych polakow litwinow ruskich itp ale cudzoziemcow na bramkach jest malo

inna opcja dym przed lokalem jeden bramkarz lezy na ziemi dokola niego gdzies z 15-20 typa wlecialem z kolesiem z polski w tych co go butowali na glebie pozotalych 3 bramkarzy darlo japy tylko zeby sie uspokoili odwracam sie i co cala 4ka razem z tym uratowanym s*******ila do lokalu i zamknela drzwi no to**** ****a ciezko bylo ale na szczecie naprawde agresywna byla tylko 5tka reszta ograniczala sie do udzielania pomocy kiedy ich zawodnicy byli na dole czyli wbiegam w typa i ktos mi sprzedaje buta z boku albo petarde w tyl glowy odwracam sie ale wszyscy grzecznie stoja ot takie wiejskie wichury

2ga opcja jest taka ze czasem stoisz np sam albo z jakims dziadkiem w pubie na wiosce, a na wiosce jak to na wiosce wszyscy wszystkich znaja jak sie zaczniesz lac z jednym wszyscy przechodnie sie na ciebie rzuca w polsce ok dwa telfony i zaraz bedzie wsparcie w irlandii musisz umiec kontrolowac emocje nie dac sie sprowokowac i nie prowokowac samemu

a jak sobie radzimy no cuz ja mam np taki sposob jeszcze z polski czyli jak ktos mi sie szamocze jak go wyprowadzam to lbem o sciane po kilku spotkaniach zazwyczaj sie uspokajaja troche[nie moja wina szamotal sie i sie potknalem] otwieranie drzwi lbem tez dziala dosc dobrze zwlaszcza jak drzwi otwieraja sie do wewnatrz [szamotal sie i nie mialem reki zeby otworzyc drzwi]

jak bedzie mi sie nudzic to wiecej kwiatkow wam napisze

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Z perspektywy cywila - że tak się wyrażę - widzę, że bardzo dużo trzeba ogarniać głową. W ostatnim akapicie również jest o tym wzmianka

Szczerze podziwiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
ta glowka pracuje non stop ;]

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja bazowałem głównie na duszeniach,bo to moja specjalność w różnych kombinacjach przy wyprowadzaniu z lokalu.To tam by nie przeszło niestety.Szybko mozna tam się nabawić problemów z prawem i pracą przez chore podejście do klienta(wszystko mu wolno),no i przez łajzy co mienią się być bramkarzami.Sądzę,że gdyby tam na bramkach stały całe składy z Polski,to wszyscy w lokalach by byli grzeczniJa pracowałem z konkretną ekipą w dwóch lokalach i czasem gdzieś dorywczo,więc pracy było stosunkowo mało,choć czasem w ciągu jednych baletów nadrabiało się kilkutygodniowe przestoje w pracyJak coś to pisz.Lubię czytać kwiatki z branży.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
dobre opowieści
Nie wiedziałem w sumie że irlandczycy to takie cipki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mike Tyson

Następny temat

Film o Tysonie

WHEY premium