SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Wszy po stole, ale w rzędzie, czyli po BANie za spamowanie w SPAMie!;-)**C/S**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
http://wiadomosci.onet.pl/2682,2012502,kdt_kupcy_wyszli_na_ulice__policja_uzywa_armatek__pojawili_sie_kibole,wydarzenie_lokalne.html

Na onecie relacja jak z meczu, kazda minuta opisana :)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
aaaaa
Takie cyrki to tylko w Polsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,6842420,Ostatni_dzien_KDT__Na_zywo.html

mówisz że na onecie też?

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
słyszałem coś dziś o tym

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
***nięci kupcy zabrali dzieci do hali jako żywe tarcze,a wiadomo było,że wszystko skończy się zadymą.Poza tym do kogo oni mają pretensję o zadymę i jej skutki skoro sami nie umieją uszanować prawa?Wesoło w tej stolicy

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
No słaby ja tez słyszałem, że w tym sporze to raczej kupcy są winni. Podobno miasto wypowiedziało im umowe najmu tego obiektu kilka miesięcy temu i przez ten czas zaoferowali im kilka nowych lokalizacji, a kupcy żadnej nie przyjęli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Najlepiej uważać siebie za pokrzywdzonych,tacy "stańczycy" co drą szaty,walczą z niesprawiedliwością i śpiewają religijne pieśni...Pajacowanie kupców,duzo czasu mieli na wyprowadzenie się...Pół roku..Dla mnie to żenada i nawet gdybym miał stoisko w KDT to bym się z niego wyprowadził bez hałasu,a nie zachowywał się jak pajac i zadymiał.Kasiory kupcom szkoda,bo wiadomo,że w centrum łatwo się handluje i o klienta zbytnio zabiegać nie trzeba,bo z nudów często sam przychodzi.Sam się tam szwendałem,jak czekałem na pociągi.Uważam,że taki szit architektoniczny w środku stolicy,to mocna przesada i wiocha na maksa i dobrze,ze w końcu ktoś z tym zrobił porzadek.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
oczywiście że odpowiedzialność spada na kupców, sprawa się toczy od kilku lat, 6 miesięcy temu wypowiedziano ostatecznie dzierżawę (wcześniej ją przedłużano po protestach), Warszawa zaproponowała kilka rozwiązań ale miejsce w samym centrum jest trochę warte, więc nie chcieli ustąpić
wyrok sądu nakazywał oddanie terenu do 18 lipca, komornik wykonywał w zasadzie obowiązki

mogą śpiewać rotę, marsyliankę i zawodzić różańce, ale nie widzę powodu dla którego mają być ponad prawem?

no i jak się zaczęła rozróba to zbiegło się jeszcze dodatkowo sporo hołoty z wawy i okolic

dzień dobry tak poza tym

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Popieram! Wiadomo, że kupcy maja tez rodziny na utrzymaniu i nie chcą stracić dobrzego dochodu itd., ale bez przesady, swoim zachowaniem (zabieranie ze sobą dzieci) jeszcze narażają rodzinę na niebezpieczeństwo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mike Tyson

Następny temat

Film o Tysonie

WHEY premium