SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Wszy po stole, ale w rzędzie, czyli po BANie za spamowanie w SPAMie!;-)**C/S**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
Maturkę to ja 15 lat temu miałem, a w maju...
no cóż będę emerytem.

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
Znaczy się będę mógł być emerytem a czy będę to jeszcze nie wiem.

sorki za dubla

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Arti-to spampost.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Arti-to spampost.


Nie ma za co sorkować

Ja chwilowo jestem bez pracy,ale już niedługo...Liczę,że jeszcze w tym roku będę dwie firmy przerabiał,jedną na pewno,a drugą mam nadzieję,że mnie zechcą

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
pw

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Poszła dłuuuuga odpowiedź

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
co to za tajemnice w towarzystwie ?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
"Puchatek - a jak masz biodro względem jego barku? Bo w transportowej to w sumie kluczowa sprawa... jak jesteś sam."

Ja osobiście sam nigdy tego nie mam zamiaru robić, szybciej barkowo łokciową ;)
Porostu jak zobaczyłem ze przy barkowej mam się ustawić prostopadle do przeciwnika i trzymać jedną rękę na karku, aby go rozciągnąć, to straciłem już wiarę w sekcje kapapu. Jak dla mnie zero kontroli, dlatego pytam, czy ktoś to stosuje i czy ma to sens, bo dla mnie nie ma, już od bardzo dawna. Sama próba założenia tej dźwigni na kimś kto wierzga jest problemem, bo bez porządnego zmiękczenia jest źle.
Pochodzę tam jeszcze trochę, bo papier się przyda ;)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
QUEBLO-jak chcesz to Tobie też opiszę na priva w jakich okolicznościach odstawiono mnie z roboty na boczny torAlbo lepiej nie,bo to za dużo pisania

Puchaczu-to oni nie uczą tam,że zanim komuś się założy dźwignię to trzeba mu najpierw dobrze przy.pier.dolić,bo sam łapki z własnej woli nie poda? To uczą fikcji z wiadomych wzgledów...


Kwit zawsze się przyda

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Słaby,to moze lepiej nie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mike Tyson

Następny temat

Film o Tysonie

WHEY premium