SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zycie wiezienne,symbole i takie tam ...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1285173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
pojechane po rajtach - ktos podklepie ze sprzedales i jestes przekopany itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 61
he sie okaże że pomówienie i do wora ;) hehehehe świry jadą :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
czlowiek1 wyjasnij jak mozesz bo slyszalem dwie wersje : jak grypsujesz i masz z kims zadre i kolo chce solowke to masz prawo odmowic i wtedy on cie nie moze bic , czy trzeba sie trzaskac ? i za co przykladowo mozna pojsc do wora ?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14802
Przeczytaj kilkanaście pierwszych stron, głównie wypowiedzi gladiatora to się dowiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze pytanie do człowieka:

jak np zostanę posądzony o coś czego nie zrobiłem i grozi mi więzienie, a wiem, że sprawcą jest cham którego nie lubię to mam go kryć i iść siedzieć, żeby na 3-ligowca nie wyjść?

albo jak jestem sądzony za bójkę to mam siedzieć cicho i "nic nie wiedzieć" kiedy druga strona nagina prawdę na swoją stronę i zwala na Ciebie całą winę?
mam dostać 2 lata zamiast np zawiasów żeby nie spaść do wora?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
mariusz jak ktos na ciebie juz daje w zeznaniach i pierwszy gada na psach na ciebie to potem ty mozesz juz po nim tez jechac n policji juz nie ma tak ze powinienes wtedy go kryc

a co do 1 sprawy jak srzedassz go i powiesz np ze to on to zostaniesz konfitura (w kryminale zwana ****em)

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha
czyli lepiej milczeć i iść za kogoś siedzieć, nawet jeśli to złamany *****?
w sumie znam taki przypadek, gdzie gość niewinnie siedzi za kogoś innego (za pobicie ze skutkiem śmiertelnym)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 61
jak zjedziesz na puche to tam Ci wytłumaczą zachowania różne ale lepiej w sumie jest wziąść wine na siebie i wyjaśnić motyw jak cie wypuszczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nawet jak mi 25 lat grozi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę że każdy normalny człowiek który jest niewinny i grozi mu 25 lat będzie starał się udowodnić niewinność a nie kryć prawdziwego zabójcę czy innego kryminalistę. Do momentu skazania można jeszcze walczyć o swoją niewinnośc, a dopiero po wyroku należy przejmować się do jakiej "LIGI" w zakłądzie trafisz.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lennox w K-1

Następny temat

Kiedy nastepuje pierwszy ruch przeciwnika...

WHEY premium