SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 859271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 272
roacuutane stosuje sie w przypadkach bardzo ciezkich a nie jakis typek ma kilka krostek i chce accutana sobie zazyc to jest paranoja. sa metody dużo tansze i nie majace takich skutkow ubocznych bienias ma racje. ja mam duzo krost ale i akurat w kasie 5 tys. zl dopiero 16 lat :] i w zyciu nie wezme tego swinstwa do geby.powoli dochodze do siebie i nie polecam firmy roche ktorej obroty wynosza uwaga 500 mln. dolarow tak ladnie ludzi zabijac. aha nie wiadomo czy potem ci dzieci nie urodza krzywe bo to srodek stosunkowo nowy i nie w pelni sprawdzony powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 675
Bienias pare sprostowan.
SUMAMED cenowo nie jest podobny - tanszy. Ok. 70zl [niecale] za opakowanie 250mg x 6 tabletek. Bierze sie po 3 tabletki w tygodniu. Warto dodac ze jest refeundowany w 50%, wiec wychodzi ok. 30zl za opakowanie..., ktore starcza na 2 tygodnie. Nie widze mozliwosci, aby wyszlo cena jak przy roa :)

Ale bralem to przez 9 tygodni, pryszcze troche sie polepszyly, ale niestety niewiele, a sebum wydzielao sie chyba tyle samo, przynajmniej zadnych widocznych roznic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
sam fakt że tera pisze do was z komputera za kilkanaście tysiecy i ze stałego 2mbit złącza mówi że mam kase.kasy mam pod dostatkiem.jeszcze nie pracuje ale mój ojciec jest I oficer na statku badawczym i zarabia 3.5 tysiąca euro.a w usa wycofali po ok 200 zgonach spowodowanych przez ten shit.też mam rodzine ale w houston i sie pytałem.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3322
Widze, ze coraz wiecej ludzi pisze tutaj dla samego faktu, ze 'fajnie sie pisze'.

Ad. wypowiedzi Bieniasa:
>a w usa wycofali po ok 200 zgonach spowodowanych przez ten shit.też mam >rodzine ale w houston i sie pytałem.
Znowu zmyslasz, nie wiem tylko po co, wejdz sobie na http://health.yahoo.com/ znajduje sie tam indeks lekow dostepnych w US, wsrod lekow znajduje sie Accutane.

Ad. wypowiedzi Marco123:
>i nie polecam firmy roche ktorej obroty wynosza uwaga 500 mln. dolarow
>tak ladnie ludzi zabijac. aha nie wiadomo czy potem ci dzieci nie urodza >krzywe bo to srodek stosunkowo nowy
Prosze poczytaj najpierw troche o dzialalnosci filmy Roche i potem sie wypowiadaj, bo to co napisales jest zalosne. Roche prowadzi na szeroka skale badania nad leczeniem m.in. nowotworow, chorob krazenia jak i chorob o podlozu wirusologicznym. Badania tego typu wymagaja duzego nakladu srodkow finansowych, pisanie, ze Roche zarabia iles tam set mln. $ jest smieszne.
Gdybys troche poczytal to wiedzialbys, ze produkty Roche uratowaly (przedluzyly zycie) setkom tysiecy ludzi na calym swiecie. A Roaccutane jest stosowany od ponad 20lat, wiec skad informacje, ze lek ten jest nowy?

Jesli wypowiadacie sie na jakis temat to piszcie sprawdzone informacje, a nie zmyslajcie sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 272
co do wieku uzywania to sie pomylilem przyznaje ale nadal zabija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 272
aha poczytaj sobie na yahoo jak znasz angielski ile on ma skutkow ubocznych ja wlasnie kilka takich przeczytalem. podobno zdarza sie nawet ze geny zmienia :] a moze sie pomylili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3322
Jestem w drugim miesiacu kuracji tym lekiem, doskonale zdaje sobie sprawe z mozliwych skutkow ubocznych. Chcialbym zauwazyc, ze glownym powodem tak dlugiej listy skutkow ubocznych nie jest sama zawartosc substancji czynnej - isotretinoiny (pochodnej witaminy A) . Chodzi tutaj o jej duze stezenie. Niemal kazdy lek, kazda witamina podawana w b. duzych dawkach niesie za soba ryzyko wystapienia skutkow ubocznych, im wieksza dawka tym wieksze ryzyko. Niestety tylko podawanie duzych dawek isotretinoiny okazuje sie skuteczne w leczeniu tradziku, jesli ktos decyduje sie na leczenie tym lekiem musi sie takze liczyc z MOZLIWOSCIA wystapienia skutkow ubocznych. Robienie co miesiac badan kontrolnych krwi pomaga uniknac powazniejszych komplikacji (w razie niepokojacych wynikow badan obniza sie dawke lub odstawia lek).

Jesli zas chodzi o depresje to nie wydaje mi sie, ze mozna jednoznacznie okreslic, ze sam Roaccutane jest powodem wystapienia zaburzen psychicznych typu depresja. Zapominaja chyba niektorzy, ze sam brzydki wyglad cery moze byc powodem pojawiania sie depresji. Wyobrazmy sobie kogos kto od kilku lat zmaga sie z tradzikiem, wieloletnie zmagania z TYM powoduja depresje, czlowiek zamiast korzystac z zycia siedzi caly czas w domu i sie doluje, w koncu decyduje sie na ostateczny krok jakim jest Roaccutane, liczac, ze on wlasnie mu pomoze i ROZWIAZE WSZYSTKIE JEGO PROBLEMY (lacznie z depresja). Osoba taka nie zdaje sobie sprawy, ze jest chora na depresje, wydaje jej sie, ze jesli wyleczy cere to powroci dobry nastroj itp. Jednak depresja w powaznym stadium wymaga leczenia farmakologicznego, nie wystarczy juz wyeliminowanie poczatkowego powodu depresji (depresja to powazna CHOROBA). Wiec co sie dzieje z kims takim kto wyleczyl sie z tradzika a zostal w depresji? Nastepuje wielkie rozczarowanie, buzka jest zdrowa a zly nastroj jest caly czas, a przeciez po skonczeniu kuracji Roaccutanem mialo wszystko byc ok, mialo sie odnowic wszystkie znajomosci, zycie towarzystkie mialo wrocic do normy itp. Przez kilka(nascie) miesiecy zylo sie nadzieja, ze Roaccutane rozwiaze wszystkie problemy, okazuje sie jednak, ze tak nie jest, czlowiek sie zalamuje, co w konsekwencji prowadzi do samobojstwa.
Moze Roaccutane rzeczywiscie bezposrednio przyczynia sie do depresji, ja tego nie wiem, wg. mnie jednoznaczne okreslenie tego jest b. trudne i to, ze u wielu leczonych Roaccutanem stwierdzono depresje wcale nie znaczy, ze Roaccutane BEZPOSREDNIO jest jej przyczyna, poniewaz sam fakt wystepowania tradziku przez wiele lat moze byc powodem do depresji.

Pozdrawiam trzezwo myslacych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
thoms ty taki cwaniak jesteś.piszą bo fajnie tak?? to chyba ty bo ja tu pisze prawie rok a ty se możesz pomażyć.ty żadnych cennych rad nie udzielasz tylko pitolisz co kto napisał.jajo wiesz.ja z tym gównem walcze od roku i prawie mi sie udało.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
na necie zawsze roacutane znajdziesz ale ci gwarantuje że w aptekach nie.z innymi rzeczami podobnie jest.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 272
bez obrazy wy gowno wiecie o tym ja walcze 4 lata !!!!!!!!!!! hehe serio niestety i tak nie wezme roacutanne predzej zgine :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

WHEY premium