SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ester Stack + Thermal Blast Xtreme by saib__ - PODSUMOWANIE str. 129

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 413429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Wiadomo.
Prowadzę te testy przede wszystkim dla własnej motywacji i duża oglądalność sprawia, że nawet nie myślę, aby się poddać, czy spocząć na laurach.
Druga sprawa, że ten test to nie sam spam, wbrew pozorom. Ten, kto śledzi dokładnie, przyzna mi rację. Odbywało się tu mnóstwo dyskusji nt. odżywiania, suplementacji, a przede wszystkim treningu i wiele można było się dowiedzieć, zaglądając co jakiś czas.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Dobra to jak Ojdan zapodał trochę spamu () to też się coś zapytam
Saib_- Przeoczyłem widocznie strone w której na pewno ktoś Cię pytał ile dałeś za wagę elektroniczną, czy mógłbyś zdradzić tajemnice ,ile kosztowała, gdzie kupiłeś i jaka jest jej dokładność? (znając Ciebie co do miligrama )
Sorry za out wątek btw. Może to się komuś innemu też przyda i nie będzie spamował w następnym teście o tym :P

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Dokladnie widzisz myslisz inaczej od dyskusji na temat jak kto ma sie odzywiac , trenowac czy stosowac suplementy sa dzialy do tego przeznaczone.

Test ma byc przejrzysty zeby ktos pozniej mogl szybki i sprawnie znalezc info jakie mu jest potrzebne.

Jak cos to dyskusje na ten temat dokonczymy pozniej , teraz zmykam do kina

Pa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Kwic: wagę kupiłem na allegro, dokładnie taką i od tego Pana: http://allegro.pl/item168438967_solidna_waga_dietetyczno_kuchenna_soba_szwajcaria.html

ojdan: tyle, że to były dyskusje głównie nt. mojej diety, treningów i suplementacji. Pytających o swój trening, czy suple, chyba, że pytali o Thermal, czy inne składniki MOJEGO testu, starałem się odsyłać do innych działów, albo prosiłem o powiadomienia z pytaniami.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Novy avatar ... rozjaśnij go zdziebko.

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
O, teraz widać, że klata dużo się poprawiła

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
DLa mnie wogule twoj wyglad to bomba. Trudno ocenic z tych fotek ale nogi wymiataja. PZdr

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
jak dlamnie najszerszy tylem wymiata !!! szacuneczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
saib powiem szacunek za pracowitosc ( dla mnie to jest najwazniejsza cecha człowieka ) co do zdjec ciezko ocenic gdyz sa robione inaczej przy innym oswietleniu a oswietlenie ma gigantyczny wpływ na wyglad zdjec .
pierwsze co sie rzuca w oczy to brzuch który na zdjeciu po tescie wygląda gorzej Hardzio tez to zauwazyl jednak sprawa wiadoma 99% forum chcialo by miec taki brzusio :) jak ty po tescie . Jak sam pisales nie liczy sie dla Ciebie poziom Bf% ino wygląd a ten jest po tescie naprawde bardzo estetyczny i mozna go ocenic spokojnie na 5 do 6 brakuje(tio jest mobilizacja dla Ciebie)

PozdRawiam

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Dzięki wszystkim po raz kolejny!

Na wakacje postaram się wyglądać na 6 z plusem.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocztkujcy. Masa. Suplementy (mozna)?

Następny temat

Tauryna + creatyna

WHEY premium