SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Ester Stack + Thermal Blast Xtreme by saib__ - PODSUMOWANIE str. 129

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 412779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Chciałem angielski rozszerzony.
W gimnazjum lekcje geografii wyglądały zupełnie inaczej, lubiłem ten przedmiot. Teraz nienawidzę.

Koniec spamu.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38367
Wiem co czujesz z tą geografią,ja jestem na profilu met-geo i pisze mature tylko z matmy ponieważ jednak nauka geografii nie odpowiada mi do końca,ale powiem ci że wielu znajomych którzy ledwie przechodzili z roku na rok z geografii pozdawali próbną na ~50% więc chyba nie jest aż tak trudna.

edit:sorry za spam,nie zauważyłem

Zmieniony przez - rafal161 w dniu 2007-02-15 19:11:37

Aktualny test: http://*******/cctw
Stary test: http://*******/cctc
Siłownia: http://*******/cctf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17942
saib mówie to tylko żebyś się nie zawiódł za każdym cyklem kreatyna co raz słabiej działa, szamałeś niedawno stacki więc nie oczekuj kokosów tym razem... ale i tak życze powodzenia i trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Ahhhhhh, nie ma to jak lodowy deserek z mnóstwem truskawek i bitą śmietaną. Mimo, że smakowało trochę jak truskawki ze śmietaną i cukrem, było pyszne. Koniec odstępstw! Do końca testu trzymam porządnie dietę, potem podsumowanko i niedługo cykl z krety, na którym czekam niemal jak na Mikołaja, kiedy miałem 6 lat. To będzie hardcore!

Jutro 5A. Ciężary już naprawdę konkret i będzie ciężko, ale... dużo jeszcze przede mną, heheh. Mam nadzieję, że wszystko bez większego problemu zaliczę, bo uwielbiam piątki, a szczególnie na planie 'A'.

Kolację węglową odpuszczam, jako, że urządziłem sobie nie 'tłusty', a 'lodowy czwartek' i przed snem łyknę tylko porcję białka z oliwą. Jutro znowu na 8:50, więc mam nadzieję dobrze się wyspać, przeżyć bezstresowo szkołę, choć czeka mnie sprawdzian z WOSu i o 16:00 uderzyć na trening.

Biorę się za pisanie CV po angielsku, bo, oczywiście, o nim zapomniałem i przed samym wyjściem kumpel uświadomił mnie o tym na GG.

***

rafal161: mi to po prostu 'nie wchodzi', choć 4 mam na półrocze. Poza tym, jeśli mam zdać na 50% potem właściwą maturę, to wolę nie próbować, bo po co.

quarantino: wiem, ale to dopiero drugi cykl i produkty będą naprawdę konkret, więc myślę, że się nie zawiodę. Na dobrej diecie i tym treningu powinno dać spoko efekty, a przynajmniej pozwolić na dorzucenie paru kg i masy i w krążkach podczas wykonywania ćwiczeń.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
saib na tych fotach, ktore tam dawales kiedys, z bodajze marca 2006(?), gdzie byles na rzezbie i bylo takie fajne zdjecie skosnych brzucha
to ile wtedy miales stazu juz ? i w jaki sposob wtedy wyrabiales rzezbe ?

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Stażu miałem ok 2,5 roku - zdjęcie było z czerwca 2006, bodajże, ale to była głupia zabawa, dopiero od lutego 2006 trzymam porządnie dietę.

Robiłem rzeźbę na diecie podobnej do tej, ale bardzo ubogiej w kalorie i ze znacznie mniejszą ilością węgli, tłuszczu też jadłem mało - tylko w śniadaniu i obiedzie, drugi posiłek był białkowo-węglowy, potreningowy też (to jasne), kolacja i porcja białka przed snem, również. Nie było to zbyt mądre.

Z supli brałem: witaminy, omega-3, apteczne ZMA, białko (carbo wywaliłem całkowicie, gainery też), 20 kaps Tighta, całe opakowanie Thermo Speeda, który wygrałem w konkursie SFD dawno temu (nie Extreme) i 120 kaps Thermala Pro z Nutrition Research.

Trening: split, 12-15 powt., ćwiczenia standard, nic szczególnego.

Z efektów wtedy byłem bardzo zadowolony... teraz wiem, że byłem jeszcze głupiutki.
Siła i masa strasznie spadły, ale krata na brzuchu i BF były przekonkretne i godne pozazdroszczenia.

Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645


Nadeszła moja pora.
Postanowiłem wypić dwie miarki Whey Shake'a i z ciekawości wrzuciłem je na wagę. Wyszło aż za słodkie, zabiło nawet dodane w celu spowolnienia wchłaniania 15g oliwy, ale ponad 30g białka będzie się wchłaniać przez noc. Rozpuszczalność protein firmy Revolutions jest bez zarzutu, skład i co najważniejsze smak również. Śmiało polecam amatorom bitej śmietany, bo wg mnie smakuje bardzo podobnie do niej.

ZMA właśnie łyknąłem.
Lecę w kimę.

Dobranoc!
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
Gdzie tego whey shake-a mozna znalesc ? :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
W sklepie Czarnucha.
Adresu nie umieszczam, mogę wysłać privem, jeśli nie znasz.

Właśnie wróciłem do domu. Obiadek, dziś autorstwa mojej mamy, właśnie się przygotowuje, ciężary zaraz rozpiszę, a także poważę odżywki i będę gotowy do treningu, który rozpoczynam o 16:00. Dziś 5A - konkret!

W przyszłym tygodniu zrobię zamówienie na suple do kolejnego cyklu + co nieco dla dziewczyny, także trochę siana pójdzie w błoto. Jeszcze myślę, co ewentualnie można dorzucić do paczki, tj. robię rozeznanie, co mam, a czego może mi zabraknąć. Listę zakupów przedstawię niedługo.

Lecę jeść.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Widze, że test za testem leci .

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocztkujcy. Masa. Suplementy (mozna)?

Następny temat

Tauryna + creatyna

WHEY premium