SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Loża Szyderców - spam post Senior SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 515669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Swoja drogą jest to bardzo ciekawe i pouczające zjawisko.

Pokazuje róznice miedzy wschodem i zachodem...

Róznice w mentalności ludzi wschodu i zachodu a szczególnie zachodu anglosaskiego...

Wschód:bardziej ideowy,pragnacy zawładnąć człowieka umysłem i ciałem-wmawiajacy ,że nasze istnienie słuzy większemu celowi:jakiejś idei,Państwu,Partii itp a poza tym nasza egzystencja jest niewiele warta,jeżeli nie spełnia w/w celów...

Zachód(anglosaski):ma gdzieś co myślisz i co robisz-byle się biznes kręcił.Marketing to główna ideologia,bo sprawia że interesy się rozwijaja,państwo się bogaci a uczucia,myśli poddanych są ogólnie dla biznesu nieistotne-jeżeli wszystko działa zgodnie z planami.

Jak w przypadku kettli-opracowano to dokładnie pod względem metodycznym,siermiężne gruchy z lanego żeliwa zastapiono kolorowymi ładnie wyglądającymi kettlami od 2 kg(gruchy zaczynały się od 17,5 kg),bo dzieci, kobiety i cieniasy to też klienci...:)

A my?
Jak zwykle pośrodku-trochę z zachodu(szczególnie tego niemieckiego-bliższego nam niż anglosaski-stawiającego na absolutną perfekcje a nie ilościowy zalew tandety) i troche ze wschodu(też tego bliższego,europejskiego,wiecznie majacego podstawowe problemy logistyczno-produkcyjne ,dzielacego społeczeństwo na równych i równiejszych..)

Zreszta dzisiejszy świat zaczyna się szybko mieszać,więc jesteśmy teoretycznie najlepiej przystosowani do powstajacego nowego społeczeństwa i nowych idei...:)





Zmieniony przez - masti w dniu 2013-09-11 09:06:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Coś w tym jest masti.

Z tym, że dzieciaki dziś łykają to co wciskają media jak żurawie. Ten testowo-komiksowy sposób prowadzenia edukacji w szkołach zabrał im mnóstwo impulsów do myślenia i wyciągania wniosków. Więc kolejne pokolenia jak tak dalej pójdzie to będzie szara bezkrytyczna masa (z małymi wyjątkami) którą się będzie gniotło za pomocą mediów, PR, reklamy itp. jak plastelinę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Nie blokuje sie, tylko nie chce byc odbierany jako "ten zly" A jeszcze bardziej nie chce kogos urazic.

Na dobra sprawe to i ciezkimi kamieniami cale cialo da rade przecwiczyc, tylko po co sie na sile meczyc? (Tak, wiem - brzmi sprzecznie). Dla idei...?

PS. Nienawidze tej yebanej poprawnosci politycznej! Rzygam tym ciaglym omijaniem nazywania rzeczy po imieniu, zwlaszcza, ze tu gdzie jestem to juz inny poziom.

Jak slysze ten zwrot "poprawnosc polityczna" to tak sie wkvrwiam ze szok! Udalo Ci sie masti, i jeszczes mnie posadzil o to!

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-09-11 09:47:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Bo jak pisałem-to co ludzie myslą-nie ma znaczenia dla biznesu-byłe tylko dobrze szedł..

Jak to mentalnie wygląda..:

Z takich bardziej makabrycznych sposobów co robi bezwzgledna buznesowa kultura zachodu-są specjalne piłki dla trzody chlewnej-swinie się tym bawią,kulają, gonia itp-są zadowolone i szczęśliwe.. a za chwile ida pod nóż....(na też jest odpowiednia procedura i wyposazenie-takie by do końca nie wiedziały co je czeka...

Dlaczego?,bo jak świnie są szczęśliwe-mięso lepszy ma smak-brak hormonu stresu....







Zmieniony przez - masti w dniu 2013-09-12 08:08:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
w naszym kraju poprawność polityczna powinna byc zabroniona :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Mnie też ten termin poprawności politycznej doprowadza do szału..:)

A co sądzicie o genderyźmie i wprowadzaniu go w przedszkolu?

http://www.redisbad.info/aktualnosci/genderyzm-przedszkolach-powoduje-dzieci-histerie/


Wg mnie to jakiś chory absurd a osoby odpowiedzialne za wydanie zgody na takie brednie,dezorientujace dzieciaków -pozbawić stanowisk i skierować na powazne badania psychiatryczne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Chore - i najgorsze że zaczynają robić pranie mózgu dzieciakom od najmłodszych lat. Świat schodzi na psy. A jak masz inne zdanie niż lansowane przez lewackie głównie kręgi - to jesteś nietolerancyjnym faszystą lub próbują zrobić z ciebie zacofańca i kretyna.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Kvrwa jak o tym czytam to mnie szlag trafia. Co za popierzone pomysly... To samo z tym islamem pyerdolonym na zachodzie.

No ale wiecie - to my jestesmy zacofani, faszysci i nieuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
tak a propo rozmowy która się u Xzaara w dzienniku pojawiła

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co za syf z tymi przedszkolami! Aż się wkvrwilem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -anatomia,tyl tułowia + praca domowa

Następny temat

Magic_32 - Przemiana 2012

WHEY premium