SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 649305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 205
ewka2707

Mnie swedzi glowa :) Tyle ze mam suchy lupiez i to na pewno od Izoteku.
Ja tez zaczynam w poniedzialek studia, dokladnie ostatni rok, imprezy nieuniknione, ale nie zamierzam ryzykowac wiec alkohol odstawiam, reakcje sa rozne, niekonicznie zaraz musi szlag trafic cala kuracje, mozna dostac wysypki, zaczerwienienia twarzy. A papierosy? Nie pale, wiec mam z glowy. Jesli ktos pali i ciezko mu rzucic to niech chociaz ograniczy ilosc papierosow. U osob wrazliwych nikotyna niestety zapycha pory, zanieszczyszcza skore. Oczywiscie kazdy wie co ma robic, jestesmy dorosli,przeciez nie chce nikogo straszyc. Powodzonka.

Zmieniony przez - Kamow w dniu 2005-09-30 14:26:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 818
Mnie tam nie swedzi twarz i glowa,ale za to na rekach dostalam uczulenia ktore zeszlo bo mialam przepisana masc od lekarza droga ale skuteczna.Mam do was pytanie:czy bolą was mięsnie i stawy bo mnie tak nie codziennie ale jednak bola,jastem pewna ze od Roacc.I jeszcze jedno:jakie macie wyniki badan kontrolnych?Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 553
Zostało postanowione. Zrujnuję się, ale we wtorek idę do prywatnego dermatologa i liczę, że na dniach rozpocznę kurację Izotekiem. Syfy - oto zbliża się wasz koniec.

Katerpilar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1853
No i zaczol sie dzis 19 dzien brania aknenorminu poprawy narazie nie widze wychodzi caly czas cos nowego mam nadzieje ze zacznie sie za jakis czas polepszac napiszcie kiedy u was zaszly zmiany widoczne??

pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 145
mam takie małe pytanko...izotek oczyszcza skóre a czy oczyści ją również z czarnych wągrów...??:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 176
do anusiaa:tak zaskorniki i wagry tez usuwa ten lek ja biore juz 30 tabletke, i widze jak mi wychodza zaskorniki wprawdzie nie jest to przyjemne ale ciesze sie ze jak wyjda to bede miaal spokoj takze badz ciepliwa pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 459
Wczoraj kupiłem oryginalny Roaccutan w Berlinie na normalną, polską receptę:
- 37 euro za opakowanie 30 x 20mg
- 53 euro za opakowanie 50 x 20mg
czyli jakies 3 - 3,5 razy tansze niz u nas w Polsce za ten sam lek, nawet przy zakupie izoteku to ok. 2 razy tansze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 145
nie wiem jak u was ale w moim mieście roaccutan kosztuje mniej od izoteku.
..izotek ok 240zł natomiast roaccutan ok 120zł

Do kistulka...a powiedz mi jak wychodziły Ci te wagry i zaskórniki czy to strasznie wyglądało..?(moze to głupie pytanie ale bardzo sie tego obawiam)napisz mi jeszcze czy miałaś moze wysyp??i kiedy:)
DZIEKUJe za ODPOWIEDŹ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 342
Ja za roaccutan 20 mg 30 tabletek płace 180 zł.
Jak chodzi o wągry i zaskórniki to mam ich pełno na twarzy i na dekolcie ale narazie nie chcą wychodzić a lek zażywam 27 dzień. Mam większy problem bo nadal wyskakują mi guzy, które trudno zlikwidować. Mam nadzieję, że w drugim miesiącu brania zacznie mi się polepszać Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 342
do anka79
Napisz dokładnie o jakie badania ci chodzi tzn jakie robiłaś bo ja miałam robiony cholesterol i kreatynine.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium