SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Loot na glebie to taka kondycha nie jest najwazniejsza,tu idzie o inny rodzaj sily uzywany w walce.Trzeba mi sparingow i zadaniowek,tylko tak podskocze z kondycja,bo bez niej to nawet moje fiku miku sweepy nie ida.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Juz nie pije, mialem przerwe 2 miesiące, nawet w sylwestra nie piłem a wczoraj przegialem, ale sesja jest i musialem odreagowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Ja ostatnio piłem we wrześniu (parę kieliszków), a porządnie narąbany to byłem w sylwestra 2005/2006....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Pinek chodzisz juz do Cyklona czy jeszcze na Kleberga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
pinecone, tych rodzajów siły to jest chyba kilkanaście:) jak ja w końcu potrenuje, to powiem czy skakanka coś dała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Apropo Prison Break to będzie na Polsacie, bo widziałem reklamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Pinecone,a co sie stalo,ze miales taka przerwe?

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
eee wilku widze że skasowałeś topic o krav madze

p.s - to co w nim napsisałem było do autora topicu oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Ban poszedł. Nie po to od prawie roku tu zapier.dalam z tłumaczeniem co i jak z KM, żeby mi taki wpier.dalał się z buciorami do działu i w niemerytoryczny sposób psuł całą moją robotę.
Gość był pierwszy raz w dziale, nie zna jego uwarunkowań, a się za zakładanie tematów zabiera. Zresztą, nawet Regulamin Forum mówi o niezamiesczaniu postów, gdzie się bluzga na innych ludzi/sporty (w tym przypadku system) walki.
Zdenerwowałem się, cholera...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
No sam miałem mu coś napisać, ale myślę Sobie, nie jestem modem to co mu będę wtykał też mnie wkurzają tacy ludzie, bo ja to w ogóle jestem pedantyczny, a jak ktoś by mi bajzel robił to masakra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium