SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/shrimp2 / redukcja/ podsumowanie 6m s.81, rok s.189

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230263

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Gratuluję Ciągle leci, czego chcieć więcej No i te śliczne cyferki w talii

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Dzięki

Agueda paradoksalnie w pewnym sensie jest to prostsze niż gdybym sobie pozwalała na "kontrolowane" czity. Wtedy wiem, że miałabym jazdy na kolejne i kolejne wyskoki, a tak mam względny spokój (z wyjątkiem przed @)
Choć wiadomo, że organizacyjnie taka micha jest trudniejsza, bo łatwiej do pracy czy na wyjazd wziąć kanapkę, czy kupić batonik niż targać pudła

Moją słabością jest na redukcji kawa z mlekiem i z niej mi serio ciężko zrezygnować. Kolejny paradoks, bo jak się nie odchudzam to kawy praktycznie nie piję, ale to taka namiastka żeby dać radę bez słodyczy

Z fajnych obserwacji to mam jeszcze fakt, że mnie znajomi przestali na cokolwiek jedzeniowego namawiać. Albo stwierdzili, że skoro tyle zleciało, to znaczy że jestem uparta jak osioł i nic nie wskórają, albo się boją, że jak namówią, to się rozszaleję i zmarnuję całą robotę i nie chcą do tego palca przykładać Jak ktoś namawia, to tylko ktoś kto mnie wcześniej nie znał

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2011-09-12 01:59:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Ale pięknie Ci idzie. Przesz do przodu, pamiętam jak jeszcze niedawno cieszyłysmy się, że stówka na wadze pękła a tu już dycha mniej. Super!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Shrimp sie spieszy bo wie ze jak peknie nastepna dycha to dostanie w prezencie odpowiedni trening silowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
Shrimpsie spieszy bo wie ze jak peknie nastepna dycha to dostanie w prezencie odpowiedni trening silowy

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
obliques

Dzisiaj:









I do tego spróbowałam sobie przyciągania zgiętych nóg do brzucha na bosu. No nie powiem, masakra 5 dałam radę
obli może ja sobie to zamiast planków jako wyzwanie potraktuję?

Na czymś powiedzmy takim, tylko plecy opierają się na bosu właśnie, no i nogi zginam, bo ponoć łatwiej, a nie w wyproście.





Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2011-09-12 22:29:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
sporo tego mleka na kawke Ci idzie
ja dzis do swojej kawki tez wlalam 100ml zeby podbic ww w obiedzie i stwierdzilam ze nie smakuje mi juz tak jak kiedys wole ta moja prawie czarna z 1 lyzeczka mleczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pewnie podnoś nogi jak masz ochote ale planka tez zostaw mozesz sobie dodac cwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Krewetko ja też wczoraj robiłam na tej maszynie super jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
redcow ano, bo ja słodyczoholik i to zupełnie nie idzie o kawę, a o mleko właśnie Najchętniej piłabym samo

Wczoraj DNT





Dzisiaj









Lecę dalej, nieczasowa jestem

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2011-09-14 19:50:51

Tysięczny post
Chyba na to konto forumowym wzorem wzniosę toast cytrynówką (czyt. cytrynowym tranem)

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2011-09-15 01:02:19
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile średnio stracę na wadze, jeśli ograniczę do zera spożywanie słodyczy?

Następny temat

belle24// ćwiczenia+dieta

WHEY premium