SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wbija ojciec, wbija matka, wbija sąsiad i sąsiadka - synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299698

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
jest motywacja ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5405 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388382




1:03

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2013-05-28 13:22:07

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 180 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Te araby i brazole to śmieszne stworzenia są :)


RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Pajac z filmiku wyżej mógł coś wbić w barki też, bo idiotycznie wygląda...

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Masti w odniesieniu do Twojej ostatniej wypowiedzi
Uważam, że jakość leczenia za pieniądze, które lekarz dostaje bezpośrednio do ręki jest o niebo lepsza. Nie oszukujmy się. Wystarczy chociaż podać przykład, gdy ludzie dają lekarzowi jakąś kawę, wódę czy coś zanim ich przyjmie do lekarza, jesteś od razu traktowany inaczej, znajdują się terminy nie jest tak?

A inna sprawa, że w USA każdy ma polisę na życie, zazwyczaj obejmuje błędy lekarskie, także tam lekarze naprawdę srają po gaciach, bo odszkodowania idą w tysiące i miliony dolarów nie jak u nas 20 000 zł po 10 latach procesu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Każdy? Nie każdy ma, najpierw ją trzeba wykupić, a nie każdy to robi wbrew pozorom i często-gęsto ludzie ładują się w niewyobrażalne koszty leczenia z powodu zignorowania tego. Ale "fakt faktem, de facto" (jak to mawia nasz krasomówca A. Szpilka) jak już się ma polisę, to rzeczywiście można spać spokojnie.

Masti, przecież na ZUS płacisz składki, więc o jakim darmowym leczeniu mówisz? Może nie płacisz w gabinecie, ale i tak kasę na to dajesz. :D

Zmieniony przez - Barszczyna w dniu 2013-05-31 11:19:55

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Lekarz to taki trochę przedstawiciel handlowy- umowa podpisana z danymi producentami leków, wchodzisz - on ustala objawy i daje Ci te same lekarstwa jakie dał 100 osobom przed Tobą, bo liczy się dochód w skali miesiąca biznes się kręci, staruszek czy staruszka bierze lekarstwa przepisane od doktora i siła placebo robi resztę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10032 Napisanych postów 30375 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728727
Wiadomo,ze sie płaci w jakis sposób-cudów nie ma...ale wg mnie ,tak mnie sie wydaje-lekarz jest bardzej obiektywny,niz taki lekarz ,który w każdym pacjecie widzi swoja wypłate....

Wiadomo tez ,ze często wyposazenie szpitali prywatnych jest bez porównania lepsze niz państwowych,kadra też często lepsza ale ....właśnie jest te ale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Polska służba zdrowia fajnie wygląda dopóki się nie choruje. Wczoraj słyszałem o chłopcu który ma jakiś uraz stawów. Boli go strasznie, ma problemy z poruszaniem się. NFZ ustalił jednak, że nie może refundować mu leczenia bo refunduje osobom, które mają uszkodzone co najmniej 4 stawy , on miał dwa. Paradoks cholerny paradoks, jego ojciec założył teraz stowarzyszenie walczące o prawa pacjenta.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Seminarium Treningowo-Dietetyczne w Tarnowie.

Następny temat

WABBA Mr/Ms World 2012,Padwa,Włochy

WHEY premium