SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wbija ojciec, wbija matka, wbija sąsiad i sąsiadka - synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299636

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536


Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29288
dżejkejem
Wyszła polska fachowość i byle jakość. stadion za 1.5 mld złotych czyli za 3 mld bo na kredyt a ten zawsze kosztuje 100%. i taki szmelc. Brawo Polska , brawo Tusk i ekipa specjalistów, premia wypłacona dla ludzi. Jestem za rewolucją.DOKŁADNIE TAK SAMO BĘDZIE Z AUTOSTRADAMI, które już popękały. Powodzenia d****e- wyborcy PO i PISu Choć ten drugi jednak lepszy.


Ale jestes chlopie meczacy, stadion dobry tylko ludzie d****e. Co ma do tego pis czy po czy nawet sld? dla mnie to jedna banda i zawsze bedzie tak samo bo kazdy o wlasna dupe dba. Puki system bedzie ten sam to nie wazne kto bedzie przy korycie i tak bedzie tak samo...

Ale z tym co sie wczoraj stalo to jaja niesamowite powinny byc mega odszkodowania dla kibicow i hvy. Bo chcac zobaczyc mecz to wiekszosc musi teraz wykupic hotel i dodadkowy dzien siedziec w wawie.

I mogli grac wczoraj przynajmniej byl by kabaret a tak dzisiaj dostana w p***e i nic sie nie stalo

edit




smiesznie to wyglada z ta muzyka jak by to byla jakas niesamowita sprawa, po wczoraj nabiera to troche sensu

Zmieniony przez - ALFA_MAN w dniu 2012-10-17 15:36:05

/
only the best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6246
ALFA_MAN
Ale jestes chlopie meczacy, stadion dobry tylko ludzie d****e.


jak można napisać że stadion dobry????

1.W deszczu nie można zamykać dachu, śnieg również będzie problemem.
2. Stadion cieknie oto dowód!!!!!!!!!!!::::



3. Stadion kosztował 2 mld no bez podatku około 1.5 mld a jest na kredyt czyli 2x tyle.
4. Dach z jakiegoś gówna, prawdziwy dach to twardy materiał
Pooglądaj discovery, poczytaj trochę o budownictwie i zauważ że wszystko co mamy w tym poj ybanym kraju to dziadostwo.
Prawda boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29288
mnie to nie boli bo wiem doskonale ze fuszerka jest odstawiana na kazdym kroku a kasa idzie do prezesow itp. Ale stadion mimo tych powiedzmy mankamentow byl by gotowy do uzytku gdyby wczesniej ktos pomyslal zeby zamknac dach. A tlumaczenie sie ze pogoda zaskoczyla i nie mozna skladac dachu gdy jest ulewa to strzelanie sobie w stope. A skoro nie mozna zlozyc dachu gdy leje bo sa duze przeciazenia to jak ma wytrzymac ten dach jak jest zamkniety skoro wtedy jest wiekszy nacisk... Napadalo i bylo juz po zawodach i wymyslili ze nie mozna go skladac gdy leje... a pewnie mozna bez problemu bez jaj... Jesli faktycznie nie to nie mam pytan...

/
only the best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5404 Napisanych postów 15421 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388374
nie wiem jak z rekordami bica z guiness'a ale ten gosc ma sporo wieksza lape niz ten ahmed pakistaniec z uk co robil forme na kurczaku i oleju i otrzymal ten tytul...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 357 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8663
jaki grill elektryczny polecacie? zastanawiam sie nad zakupem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 448 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10525
ktos posiada play station 3?

nowy uzytkownik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 357 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8663
twoja matka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 448 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10525
owszem

nowy uzytkownik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546




Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2012-10-19 18:53:08
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Seminarium Treningowo-Dietetyczne w Tarnowie.

Następny temat

WABBA Mr/Ms World 2012,Padwa,Włochy

WHEY premium