SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wbija ojciec, wbija matka, wbija sąsiad i sąsiadka - synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299747

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obecność również polecam, a Z komedii polecił bym film pt. "Stażyści"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5405 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388383


http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
The Vatican Exorcisms (2013)

Film paradokumentalny amerykańskiego reżysera Joe Marino, który udaje się do Włoch by zbadać egzorcyzmy i plotki o ludziach opętanych. W podróży towarzyszy mu praktykujący egzorcysta Padre Luigi ...

possible oglądałeś? lub ktoś inny? obejrze jak będe miał czas




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5405 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388383
na imdb 3/9 wyglada jak jakas szmira...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak widzę okładkę, która wygląda słabo graficznie to zazwyczaj film to totalna kaszana I myślę, że w tym przypadku będzie tak samo Obejrzyjcie sobie starą wersję Martwego Zła, przynajmniej jest się z czego pośmiać (są trzy części, a do ostatniej są nawet 2 zakończenia, zakończenie w sklepie wymiata .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oglądał już ktoś Naznaczonego 2? A tak w ogóle to polecam fil pt. "Raz Dwa Trzy Umierasz Ty" dość fajnie zrobiony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oo ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5405 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388383
martwe zlo to klasyk I ash z pila zamiast reki. niedlugo raimi zaczyna krekcic armie ciemnosci 2 z tym samym aktorem, mam nadzieje ze bedzie miazga!

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Nie kojarzę tych filmów. Chętnie obejrzę jeśli znajdę w telewizji, której ostatnio za dużo oglądam. Polecam znakomity horror "Katakumby". Film nieprzegadany, napięcie i nastrój grozy umiejętnie robiony grą aktorską i ujęciami tytułowego labiryntu katakumb. Plus oczywiście zaskakujące zakończenie (konieczny element każdego szanującego się horroru).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10032 Napisanych postów 30375 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728727
Katakumby sa fajne....
Szkoda ,ze je ogladałem po pobycie w Paryżu-bo na pewno poszedłbym je zwiedzać...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Seminarium Treningowo-Dietetyczne w Tarnowie.

Następny temat

WABBA Mr/Ms World 2012,Padwa,Włochy

WHEY premium