SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wbija ojciec, wbija matka, wbija sąsiad i sąsiadka - synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299755

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10032 Napisanych postów 30375 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728727
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Domowa siłownia Mark'a Wahlberg'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na ostatniej fotce ten po środku to statam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raczej nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4577 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522686
to jest reżyser 'Niezniszczalnych 3' Patrick Hughes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
linia supli marka http://markednutrition.com/getmarked/ 

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5405 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388383
bylem na elizjum i musze powiedziec ze bardzo dobry film dla fana sf, nie zaluje ani grosza oraz ani sekundy mojego zycia, czekam na wersje br zeby powtorzyc seans. akcent goscia z d9 poporostu miazdzy, film nie ciagnie sie jak flaki z olejem i jak mam porownywac d9 i elizjum to dla mnie filmy na tym samym poziomie i nie bede mowic ktory lepszy bo oba super i warte zobaczenia na duzym ekranie(w elizjum szczegolnie super w kinie wygladaja 2czy3 sceny krecone zza plecow bohatera cos jak w gierce z perspektywy trzeciej osoby i kamera ma takie lekkie rozmycie podczas ruchu - trzeba zobaczyc, bo nie wiem jak to opisac, ale swietnie sie oglada takie cos)


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2013-09-05 23:06:36

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10032 Napisanych postów 30375 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728727
To mnie sie udało ostatnio obejrzeć World War Z.
Film na przełomie s-f/horroru w wersji zombi.

Nie tak tandetny jak inne filmy tego gatunku i bardziej osadzony w rzeczywistości-ale tak naprawde kompletnie przecietny....
Pomijamteż niewielką doze logiki w całym filmie-po prostu Brad Pit zjadł wszystkie rozumy a super ośrodki naukowe z dziesiatkami ekspertów to przy nim pikus...

Ale pare ujeć jest naprawdę bardzo pomysłowych i wywarło to na mnie duże wrażenie-nie zdradzam szczegółów-jak obejrzycie-na pewno to zauważycie(Jerozolima)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1977 Napisanych postów 19836 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731851
lordknaga, fajnie ze przynajmniej Ty dobra opinie o tym filmie napisales, bo czytalem wiele albo ze film przecietny albo ze wrecz zly. Ja jeszcze nie obejrzalem, ale w najblizszym czasie mam zamiar. World War Z, fajny dynamiczyn film ale czegos tam brakowalo. Jakos bez klimatu. Bardzo mnie sie natomiast podobal 28 Dni Pozniej, a 28 Tygodni Pozniej, jeszcze bardziej, o dziwo., druga czesc a jak dla mnie jeszcze lepsza od jedynki.

Zmieniony przez - Possible w dniu 2013-09-05 23:53:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5405 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388383
mi odcieli neta i wlasnie skonczylem ogladac 28dni pozniej ktory widzialem juz chyba z 10x, co za zbieg okolicznosci sam wiesz jak to jest z recenzentami, nie ma to jak dac komus kto lubi dramat czy sensacje zeby opisal film sf, wiadomo niektorymi mozna sie kierowac, ale film takiego rezysera warto obejrzec samemu i ocenic, szczegolnie kiedy lubi sie filmy sf... wiadomo ze duzo rzeczy w tym filmie jest naciaganych, ale tak jak kiedys juz pisalem - nie idzie sie na transformersy oczekujac melodramatu, zeby pozniej wypominac bujdy ktore sie ogladalol. film jak dla mnie to takie mocne 7+/10 co do World War Z to spoko film, cala koncowka(scena od kiedy dotarli to miesciny z laboratorium) zostala dokrecana i zmieniona calkowicie od zakonczenia jaki byl w scenariuszu(pitt podobno mial umrzec) ale wydawca poczul zapach kasy na zrobieniu czesci 2giej, wiec zmienili cala koncowke na happy end i 2 pewnie wyjdzie.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2013-09-06 03:38:22

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Seminarium Treningowo-Dietetyczne w Tarnowie.

Następny temat

WABBA Mr/Ms World 2012,Padwa,Włochy

WHEY premium