SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wbija ojciec, wbija matka, wbija sąsiad i sąsiadka - synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299727

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
kyrva 3cia!














































Hahahahha siem wszystkim raz jeszcze!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Zrobiłem dziś 3 przysiady z 120 kg sztangą. Super trening nóg miałem. Czuję, że będą zakwasy.


Zmieniony przez - strongzonk w dniu 2012-06-12 17:03:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17468 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196538
Nagrałeś filmik?

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Nie. Nie miałem chęci do nagrań. Może następnym razem. Gdy przysiadałem na hack-maszynie z 135 kg to czułem palenie czwórek. Przy 110 kg czułem dodatkowo palenie w mięśniach pośladkowych. Jest moc. Dziwi mnie stosowanie dużych zakresów powtórzeń Antosia, który jara się w wylewnych opisach o uczuciu palenia podczas treningu z leciutkimi ciężarkami. Moim zdaniem lepiej jest wrzucić na warsztat duże ciężary i przy ich pomocy doprowadzić mięśnie do czucia palenia.
Ale każdy ćwiczy jak chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12287


panowie moglem sobie nakrecic metabolizm jeszcze bardziej
jak od ponad 2 mies. jestem na pozadnej diecie
w sumie to to dieta nie jest lecz tak 80% forum robi i nazywa to dieta
chodzi mi o 500g-1kg miesa dziennie,15jajek,twarogi itp.
,0 czipsow,batonow,pierniczkow sreczkow itp.

jadlem co 2,5h
i teraz jak odczekam 3h juz sie czuje glodny
czy od tego czestego jedznia moglem sobie tak
podkrecic metabolizm ze musze szamac teraz co 2,5h ?? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
strongzonk
Nie. Nie miałem chęci do nagrań. Może następnym razem. Gdy przysiadałem na hack-maszynie z 135 kg to czułem palenie czwórek. Przy 110 kg czułem dodatkowo palenie w mięśniach pośladkowych. Jest moc. Dziwi mnie stosowanie dużych zakresów powtórzeń Antosia, który jara się w wylewnych opisach o uczuciu palenia podczas treningu z leciutkimi ciężarkami. Moim zdaniem lepiej jest wrzucić na warsztat duże ciężary i przy ich pomocy doprowadzić mięśnie do czucia palenia.
Ale każdy ćwiczy jak chce.



mała, tłusta, niedoyebana, okularna cioto

Primo: Przysiady na 110kg 26powtórzeń oraz na 140kg 17powtórzeń to zapewne są te lekkie ciężarki, wyciskanie hantli na skosie 30st 46x16 zapewne również, o których piszesz....

Secundo: jesteś klasycznym przykładem jak nie robić czego kolwiek, bloga też masz ciekawego, cytuję :

"moja niedoszła teściowa wołała mnie, że chce mi dać batoniki dla sportowców. Wydawało mi się to dziwne, ponieważ moja przyszła teściowa nie kupuje takich rzeczy, ale pomyślałem sobie, że może chce mi zrobić przyjemność.
Wyszedłem na schody, a ona podbiegła z wielkim wazonem z wodą i oblała mnie. Zdołałem odskoczyć, ale pochlapała mi włosy i górną część swetra. Wszedłem do domu słysząc jej szyderczy śmiech. Spojrzałem na mojego kolegę, nie wytrzymałem i ponownie wyszedłem przed willę. Mama mojej lubej jeszcze stała i śmiała się do rozpuku. Zabrałem ją za ramiona, zdzieliłem kopniakiem z kolana w brzuch, dałem jej z pięści po twarzy i wrzuciłem do sadzawki przy domu. Wreszcie skończyła się śmiać...


To i wiele więcej przygłupawych wpisów tego idioty Wojtka Ferenca na : http://strongzonk.blog.onet.pl
Poszliśmy z kolegą na miasto do restauracji McDonald's."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaraz ci lepszy cytat jego przylinkuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
strongzonk:

Będziesz mieć mój staż, to zrozumiesz, że w niektórych ćwiczeniach można olać poprawną technikę.

i jeszcze jedno ciekawe, wykroki to są w przód, a w tył to są zakroki

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2012-06-12 19:58:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 533 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29188
Z tego blogu...

"Zrezygnowany udałem się na uczelnię.

Tam siedząc na zajęciach obawiałem się strasznie, że zostanę wywołany do prezentacji z tematu, z którego nie czułem się mocny. Jakież było moje zdziwienie, gdy zostałem wybrany do prezentacji, a dałem sobie świetnie radę. Do tego stopnia, że moja wykładowczyni - słynąca z OSTROŚCI - była zadowolona, nie szczędziła mi dobrych słów i dała mi 4,5. To nie był koniec przyjemnych niespodzianek...
Wracałem do domu pociągiem. Spotkałem swoją dziewczynę. Jako że byliśmy sami w przedziale, zaczęliśmy uprawiać seks od tyłu. W pozycji na pieska pośliniłem palec wskazujący i wsadziłem jej w tyłek, ale wyjąłem go zniesmaczony, ponieważ wyczułem kał. I faktycznie, miałem resztki odchodów na palcu. Dziewczyna zaśmiała się mówiąc, że nie robiła dziś kupy. Z prawej strony wagonu weszła moja wykładowczyni - ta, która pozytywnie mnie dziś oceniła. Popatrzyła na mnie zdziwiona, ale nie była zmieszana. A może tylko udawał brak zmieszania. Tak czy owak przeszła do następnego wagonu bez słowa. "

Dla mnie to psychiatryk sie klania...
Do tego jeszcze filmiki typu swinki trzy to juz w ogole paranoja

Zmieniony przez - SherdoG184 w dniu 2012-06-12 20:21:55
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Seminarium Treningowo-Dietetyczne w Tarnowie.

Następny temat

WABBA Mr/Ms World 2012,Padwa,Włochy

WHEY premium