SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wbija ojciec, wbija matka, wbija sąsiad i sąsiadka - synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299708

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 181 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Ta, rozumiem animowanie tłumów zombie na komputerze, ale żeby nawet sceny gdzie zombie (praktycznie solo) biegnie po dachu jego osobę rownież zrobić w programie, to już się zdziwiłem. Nigdy bym nie pomyślał że jego postać jest renderowana, świetne, perfekcyjne oddanie detali... brak słów

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Cubann
przepraszam, ze wyskocze tak z partyzanta z tym pytaniem, ale o co chodzi z tymi pajacami z warszawskiego koksa ? bo dopiero zobaczylem ta smieszna ekipe i sorry ze stwierdezeniem o pajacach, ale to moje osobiste odczucie w stosunku do tych osob. Mozecie mi powiedziec, dlaczego oni sie stali "medialni" ? Bo nie widze w nich zadnego fenomenu


akurat nie mogę się z Tobą zgodzić odnośnie pajaców.
są to wg mnie młode chłopaki bawiące się kulturystyką i odnoszący powolny sukces w budowania swoich sylwetek. fakt, że są nieokrzesani jak stado narowistych mrówkojadów oraz za często przeklinają ale śledzę ich już trochę czasu i widzę że pną się systematycznie do przodu. Twoja wypowiedź brzmi bardziej jak standardowe narzekanie - można ich uczciwie porównać do antoine vaillant'a który robi to samo tylko na światową skalę.
startowali nawet w Sopocie przeciwko reprezentantom sfd z dużym sukcesem.
strasznie upraszczają skomplikowaną kulturystykę ale ich przekaz wg mnie jest i tak o niebo lepszy od Burneiki.
nie są fenomenalni ale robią coś pozytywnego dla kupy ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia o kulturystyce.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3327
wiesz Gwid, kazdy ma prawo do wlasnego zdania, ale grupka chlopaczkow, jak to slusznie ujales "bawiaca sie" w kulturystyce, nie zrobi na mnie zadnego wrazenia a tym bardziej nie zyskaja w moich oczach jako autyorytety w swojej dziedzinie, bo wiekszosc z moich znajomych, rowniez "bawiaca sie" w kulturystyke, bijaca po cichaczu sok i wpieprzajaca to co popadlo na boku, nie trzymajac zadnej diety, mieli takie same, jak nie lepsze rezultaty jak oni. Takze gloszone przez nich brednie, aby jesc co sie chce i robic forme sa dla mnie co najwyzej idiotyczne jak ta cala ekipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ile ich filmików obejrzałeś szczerze?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4577 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522686
to jeszcze macie efekty specjalne z "Wielkiego Gatsby'ego"



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak w ogóle to Wielki Gatsby to świetny film
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5405 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388382


http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tamten typ to lazar jak nic tylko może foto zrobione wcześniej przed tattoo




+ pozowanie na filmiku






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5405 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388382
lazar swietnie wyglada solo na fotkach ktore sa w wiekszosci poprzerabiane

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4611
Lipa z tymi efektami. Teraz tylko wystarczy bluescreen.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Seminarium Treningowo-Dietetyczne w Tarnowie.

Następny temat

WABBA Mr/Ms World 2012,Padwa,Włochy

WHEY premium