SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wbija ojciec, wbija matka, wbija sąsiad i sąsiadka - synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299667

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5405 Napisanych postów 15421 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388377

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
przy okazji denisa










Zmieniony przez - TheMateusz997 w dniu 2013-06-10 16:46:14

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lubie tego Denisa, spoko gość i bardzo dobry armwrestrel, ma 60cm w bicepsie

konkurencyjne forum
Denis Cyplenkov – nowa super gwiazda rosyjskiego armwrestlingu! Potężnie zbudowany i bardzo silny na lewa rękę. W tym sezonie nie ma sobie równych w wadze open w Rosji. Denis startuje również z powodzeniem na zawodach Strong-Men osiągając znakomite wyniki.
Tak naprawdę kariera Cyplenkova nie zaczęła się od zawodów typu Strong-Men, lecz od siłowania na ręce. Wszystko zaczęło się w roku 2000 gdzie Denis z sukces wystartował na Mistrzostwach Europy w Turcji zajmując, miejsce pierwsze w kategorii do 70 kg! Jednak po kilku latach treningu kulturystycznego jego waga znacznie uległa zmianie. Na dzień dzisiejszy Denis waży ok. 140 kg, a w bicepsie ma prawie 60 cm. Na ławeczce wyciska 270 kg i jest zawodnikiem reprezentującym Strong Man’ską Grupę Promotorską "Dynamit". Jak dobry jest to zawodnik świadczą jego wyniki. Cyplenkov w 2005 roku pokonał takich zawodników jak: Alexey Semerenko, czy Andrey Pushkar. Już wtedy został przedstawiony jako pretendent do zwycięstwa na „Nemiroff World Cup 2008”. Na zawodach tych Cyplenkov będzie walczył o tytuł i pas Mistrza Interkontynentalnego organizacji PAL na rękę lewą z Andreyem Pushkarem. Wszystko na to wskazuje, że 13 czerwca w mieście Jałta na Krymie odbędzie się ta niecodzienna walka. Zobaczymy więc ponownie w bezpośrednim starciu tych dwóch leworęcznych gigantów Armwrestlingu. Zapowiada się więc ciekawe i dynamiczne widowisko sportowe. Zarówno Andrey, jak i Denis sumiennie przygotowuje się już do tego .


Zmieniony przez - davidooo w dniu 2013-06-10 16:54:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30375 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728727
Widziałem w tym roku kilka zawodów armwrestling i Cyplenko przegrywał z gośćmi o wiele mniejszymi i wygladajacymi na stałych bywalców Mc Donald.

Chyba najlepsza forme ma za soba,mimo tak niesamowitych wymiarów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nikt nie będzie wiecznym mistrzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30375 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728727
Tylko byłem zdumiony,ze takie grubaski go pokonały..:)

Nie chce mnie sie za bardzo tez wierzyc w jego wage 70 kg-tyle to pewnie wazył jak miał 12 lat...:)
Kości ma jak mamut-to wybryk genetyczny...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Koleś ma palce jak po hgh.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809




Szacun!

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ale graba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5405 Napisanych postów 15421 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388377


https://www.facebook.com/JustinJedlica/info

dobry matolek, ponadz 90 zabiegow, glownie modyfikacja wlasnego ciala - przeokrutny koles...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Seminarium Treningowo-Dietetyczne w Tarnowie.

Następny temat

WABBA Mr/Ms World 2012,Padwa,Włochy

WHEY premium