SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wbija ojciec, wbija matka, wbija sąsiad i sąsiadka - synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299684

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Dla mnie sama obecna koncepcja ZUSu jest chora i wymaga głębokiej reformacji. Ale to nie forum do rozmowy na te tematy i ja kończę, bo nauka leży a ja filozofuję.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
+ szybciej dostanie się do szpitala/lekarza jakiś Rumun lub Niemiec niż Polak - niestety. To dobry kraj, ale dla obcego kapitału, dlatego tu inwestują, dlatego tu leczą swoje dzieci itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521


pozowanie Greena i 4:11 troche pedalskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
4:11 pedalskie ? A co w całowaniu z kobietą jest pedalskiego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
no w sumie Ramy jest niezle dopizgany,ale Coleman w szczycie formy też był wielki,Ruhl nawet większy.Myśle,że on nie skorzystał na dopingu genetycznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
ale porownaj ze Coleman w wieku 40 lat ~ dopiero szczyt osiagnal a tutaj 28 latek cwiczy bog dal pewnie z 10 lat ? ron to w wjego wieku wazyl pewnie 90 kg- ruhl to samo oni pracowali na to 20 30 lat...

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
On tak zadziwia ze wzgledu na wiek jak i staz a waga 130 z powietrza sie nie bierze mysle ze jesli nawet go "modyfikuja" to wyobrazcie sobie sytuacje ze przyjezdza szejk do jakiegos chlopca rybaka i mowi mu ze bedzie mistrzem za kilka lat kto by nie skorzystal ? to sa moje teorie bo kazdego chyba zadziwia fakt by tak wygladac w tym wieku a co u arabosow sie dzieje ?kto wie...

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
a znasz jeszcze jakieś inne podejrzenia o stosowaie dopingu genetycznego,chodzi mi o konkretne osoby czy jakieś wiadomości z neta,mógłbyś to podrzucic tu lub na pw
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Seminarium Treningowo-Dietetyczne w Tarnowie.

Następny temat

WABBA Mr/Ms World 2012,Padwa,Włochy

WHEY premium