SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wbija ojciec, wbija matka, wbija sąsiad i sąsiadka - synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299721

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Najnowsza historia strongzonka, polecam

Znów byłem w pięknej, słonecznej Nysie. Taką jaką ją zapamiętałem. Na moim ulubionym moście nad rzeką Nysa Kłodzka na ulicy Mostowej graliśmy w piłkę nożną: moi koledzy z podstawówki i ja. Graliśmy intensywnie, jak gdybyśmy grali mecz o złote gacie. Był remis. Czas meczu zmierzał ku końcowi. Mój kolega-stręczyciel z klasy poganiał mnie, bo sędzia zarządził rozpoczęcie ostatniej akcji. A my zaczynaliśmy. Jako bramkarza wybił piłkę, ale przeleciała tuż obok barierki na moście. Piłka wypadła za most i trafiła do rzeki. Podbiegliśmy wszyscy i obserwowaliśmy jak piłka płynie w kierunku wielkich pni drzew spuszczanych po Nysie Kłodzkiej. Tak zakończył się mecz. Zremisowaliśmy straciwszy szansę na zwycięstwo. Mój kumpel zdenerwowany powiedział, bym przyniósł piłkę. Zaśmiałem się z niego i powiedziałem, że skoro on wybił - niech sam przyniesie. I wróciłem do domu.
Następnego dnia dowiedziałem się, że mój prześladowca doniósł na mnie do organizatorów meczu, że z mojej winy zaginęła piłka. I postawiono mi warunek: albo odzyskam piłkę albo zostanę wykluczony z federacji. Wziąłem zatem swojego przyjaciela i udaliśmy się wzdłuż rzeki, by odnaleźć płynące drzewa, a tym samym i piłkę. Uznałem bowiem, że skoro ostatnim razem widziałem piłkę przy drewnianych kłodach, to tam ją odnajdę.
Zawędrowaliśmy aż do odległego kraju pogrążonego w srogiej dyktaturze. Znaleźliśmy tak spuszczone drewno obrabiane w jakimś tartaku. Jeden z zarządców tartaku uznał nas za pracowników z zagranicy, a zatem nie przebierał w środkach, by wydawać nam polecenia. Przydzielił nas do segregacji i utylizacji śmieci, które przypłynęły do nich wraz z drewnem. Dla nas wszystkich był to znakomity układ. Mój przyjaciel i ja mogliśmy swobodnie udawać, że pracujemy i przy okazji odszukać piłkę, dla zarządcy była to dogodna sposobność, by się znęcać nad nami. Był wysoki, otyły i miał świńską, srogą twarz. Krzyczał po nas, że źle wykonujemy jego polecenia, że nie znamy się na pracy. Na szczęście szybko odnaleźliśmy piłkę i uciekliśmy do domu.
Ale w Nysie nikt nie uwierzył nam, że to ta sama piłka. Nawet rodzina...



Strongu, odpowiesz mi wreszcie o co chodzi z tymi wpisami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Nie. To taka moja mała tajemnica.

Majkel - widać, że ktoś kichę kręci.

Zmieniony przez - strongzonk w dniu 2012-06-21 15:58:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To widać od paru lat .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
To chociaż powiedz czy to twory wyobraźni czy fakty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Racja Majkel. Żyjemy w państwie policyjnym.

Dremor - to też jest tajemnicą.

Zmieniony przez - strongzonk w dniu 2012-06-21 16:18:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dobra już wiem, to są Twoje sny! haha, rozgryzłem to!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dremor, dzięki za copypastę. Strongzonk imponuje warsztatem literackim. Kiedy książka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12287
Zauwazyliscie jak na tym filmiku z Hannibalem
jak jest scena jak wiaze buty oraz jak pije cos z shakera jak mu sie lapy trzesa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 181 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Spójrzcie na jego białka... (Hanibala)(białka oczne oczywiście)

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
Strongzonk - niespełniony pisarz fantasta

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Seminarium Treningowo-Dietetyczne w Tarnowie.

Następny temat

WABBA Mr/Ms World 2012,Padwa,Włochy

WHEY premium