SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wbija ojciec, wbija matka, wbija sąsiad i sąsiadka - synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299641

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
beke z was strong kreci a wy sie wkręcacie

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema
a szukalem ostanio nowosci o stronga i nie moglem znalesc


wbijam co trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
kręci beke czy nie - wpyerdol wyłapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wspinanie na linę

Przechadzałem się przez miasto. Wszedłem do swojej dawnej szkoły. Odbywały się w niej zajęcia sportowe, kiermasz sprzętu sportowego. Zatrzymałem się przy stoisku do treningu aerobowego. Przedstawiano linę do wspinania się na niej. Proponowano ją jako świetna, stara choć trochę zapomniana metoda treningowa. Podeszła do mnie stara czarownica i powiedziała, że da mi linę, na której będę mógł wspinać się niezależnie od tego na jakiej mam wysokości sufit. Ale w tym celu musieliśmy wyjść na zewnątrz...
Mając obawy o powód, dla którego mnie wyciągnęła na dwór, wyszliśmy i stanęliśmy na parkingu przy ulicy. Powiedziała mi, że to magiczna lina, która nie kończy się. Rozwinęła ją. Miała około 3 metrów długości. Jej dół swobodnie zwisał tuż nad asfaltem, góra była umieszczona w jakiejś dziurze 3 metry nad nami w powietrzu. Zaczęła się na nią wspinać i lina została wprawiona w ruch. Jak gdyby sama się napędzała. Po chwili sam spróbowałem wspinaczki. Spodobała mi się ta lina, ale zastrzegłem, że kupię ją dopiero wtedy, gdy czarownica zostawi moich przyjaciół w spokoju.
Czarownica wyglądała na zaskoczoną, że wiem o tym.


Dobry towar chlop musi miec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
matka wie że ćpie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
Artysta :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
O tak.

Swoją drogą mój filmik trafił na główną na pakerach: http://www.pakerzy.org/3925/ostry-trening-plecow
Głosujcie jeśli łaska.

I cieszy mnie gra naszych w meczu z Rosją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5957
Na ulicach wygrywamy, a najlepsze przed nami (wieczór)




Lać komuchów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Gdzie drwa rąbią tam wióry lecą. Euro wzbudza emocje i może polać się krew w takich warunkach. Ech

Najciekawszy był moment jak facet robi film albo zdjęcia tabletem. Aż się prosił, by w niego walnąć (w tableta).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Seminarium Treningowo-Dietetyczne w Tarnowie.

Następny temat

WABBA Mr/Ms World 2012,Padwa,Włochy

WHEY premium