SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wbija ojciec, wbija matka, wbija sąsiad i sąsiadka - synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299673

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
aj sorson zatem. zle zrozumialem co macie na mysli. oczywiscie photosklep jest ewidetny.

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30375 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728727
Osobiście ,to nie bardzo rozumiem aż takie podkręcanie zdjęć na okładkach-wiadomo- ludzie oczekuja "cudów na kiju",fascynuja się tym.. a potem w domach wpadaja w depresje,jak sobie zrobia zdjęcia....

A to znów powoduje dysonans poznawczy i skłania ich do przejscia na złą strone mocy...-bo inaczej nie idzie....:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
A druga sprawa, że brojlery te mają sprawność manualną vide Hardkorowy Koksu(co każdy kto oglądał walkę mógł zobaczyć), pocą się co chwilę, ledwo chodzą, sapią(Kai Green to na filmikach zadyszkę co kilka sekund łapie jak mówi - i to nie jest na siłce wtedy). Wiadomo, że każdy ma inne priorytety, ale to już jest kalectwo/inwalidztwo.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
bo ludzie niepotrafią zrozumieć, że dzięki trzymaniu michy i wspomaganiu na polskim poziomie naśladując treningi greene'a nie osiągną tego poziomu. A mamy tylu wspaniałych kulturystów i to wcale nie małych - Marek Olejniczak, Andrzej Maszewski, Andrzej Kołodziejczyk, Karol Małecki, Radek Słodkiewicz itp z nich należy brać przykład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Pierwszeństwo u mnie i tak mają ciężarowcy - jest to grupa bardzo silna, normalnie wyglądająca(bez zbytnich przerostów mięśniowych), a dodatkowo mają super gibkość i ruchomość w stawach. Dynamiczni, szybcy i to nawet ci w najcięższych kategoriach. Ci w niskich kategoriach to dodatkowo charakteryzują się świetnym przygotowaniem gimnastycznym.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
PakerZbreslau
Pierwszeństwo u mnie i tak mają ciężarowcy - jest to grupa bardzo silna, normalnie wyglądająca(bez zbytnich przerostów mięśniowych), a dodatkowo mają super gibkość i ruchomość w stawach. Dynamiczni, szybcy i to nawet ci w najcięższych kategoriach. Ci w niskich kategoriach to dodatkowo charakteryzują się świetnym przygotowaniem gimnastycznym.


tylko trenując siłowo, nie pociągniesz tak długo jak trenując kulturystycznie. A ciężarowcy wcale tak dobrze nie wyglądają większość z nich jest poprostu spasiona, nieliczni trzymają jakiś poziom.

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
A Pan Jan Łuka całkiem niedawno przyznał się do stosowania farmokologicznego - jako ciekawostka spamu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Co nie zmienia faktu że jestem masakratorem absolutnym. Ale nie wiedziałem że się przyznał...tzn wiedziałem, że brał (), ale myślałem że dalej utrzymuje że jest czysty. Skąd to info?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
brał, bo wszyscy brali od 68 do 76. Łap:


Oczywiście jest masakratorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
thnx
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Seminarium Treningowo-Dietetyczne w Tarnowie.

Następny temat

WABBA Mr/Ms World 2012,Padwa,Włochy

WHEY premium