SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wbija ojciec, wbija matka, wbija sąsiad i sąsiadka - synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299656

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5404 Napisanych postów 15421 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388375


porownanie bigrybiego z cutlerem, talia wieksza niz cuts a od pasa w dol nie ma co w ogole porownywac, ale wiadomo - to jest tylko fotka i jeszcze posklejana...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1976 Napisanych postów 19833 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731833
To ja wrzuce inne porownanie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56324
Polacy też ciężko trenują. Przejrzałem strony i nie znalazłem, więc wstawię, na pewno nie każdy widział.





Swoją drogą babcia ( Sibil ) nieźle daje popalić dla "Oleja".

Właściwie to kim ona jest, była jakąś kulturystką czy jak?? Ma ktoś o niej jakieś info?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Marek ma moc świetnie się to ogląda jak rodak daje sobie ostro w palnik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 483
W starym numerze md pisała że kiedyś startowała , ale dom jej się spalił i nie zachowały się żadne zdjęcia , poza tym jest trenerka. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trenowała pod kątem siły, ale czy bb to nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1976 Napisanych postów 19833 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731833
Trenowal kulturystyke i startwala rowniez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Cicho coś o Marku ostatnio. Ktoś ma info dokładnie co u niego? Można by jego temat odświeżyć.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56324
Podobno nie ma jeszcze sprecyzowanych planów, stawiam, że wyjdzie na jesień. Moim zdaniem Marek zrobił MEGA progres, sylwetkowo jest najlepszym w tej chwili Polskim BB.

Natomiast Radek Słodkiewicz niestety na pewno nie wyjdzie w tym roku, a szkoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
rolkoks
Moim zdaniem Marek zrobił MEGA progres, sylwetkowo jest najlepszym w tej chwili Polskim BB.


A Robert Piotrkowicz?

Zmieniony przez - Barszczyna w dniu 2013-07-22 22:44:23

ಠ_ಠ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Seminarium Treningowo-Dietetyczne w Tarnowie.

Następny temat

WABBA Mr/Ms World 2012,Padwa,Włochy

WHEY premium