SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sidex95 - Może kiedyś przymasuję ^^ - fotki str. 31

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
te ćwiczenia zwyczajnie pomogą Ci w Twoich problemach z MC. A jak je wstawisz to już Twój problem.
Najprościej jest zwiększyć objętość poprzez dodatnie kilku serii jako rozgrzewki.
I tak jako rozgrzewkę przed siadami miałbyś
-unoszenie tułowia w opadzie 3s 10-30p
-żuraw 5s po 3-5p (bo więcej pewnie nie dasz rady,ale spróbuj)
W skali treningu to niewiele,ale w skali kilku miesięcy-znacznie poprawi siłę dwójek,dupy i prostowników.
Ab wheel jest moim skromnym zdaniem-genialny :)

Co do rękawiczek-nie kupuj. Kup sobie magnezję-na allegro,albo w sportowym w Twoim mieście,nawet jak nie mają to Ci załatwią.

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Autopsy ja się nie znam, ale w wiosłowaniu też są chyba błędy w technice...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Oki , rekawiczek nie kupie , lecz roller owszem :)

Pytanie jaki ? Zwykły jakis czy lepiej wyposażony w sprężynowy mechanizm zwrotny ułatwiający ćwiczącemu powrót do pozycji wyjściowej ćwiczenia.

np : http://allegro.pl/power-stretch-roller-mata-do-cwiczen-miesni-i1754779635.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Roller-najzwyklejszy.
wklej linka przed zakupem,a ja przez ten czas obczaje inne Twoje ćwiczenia,tylko cierpliwości,bo mój net ssie

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
technika z ćwiczeń ze strony 1'

wiosło- pierwsze 3 pow były ok. Radziłbym na tym poziomie nie rzucać tułowiem,bo to nic nie da. Staraj się być bardziej równolegle do podłoża.Wiosło rób poza ławką- rozciągnięcie najszerszych(poprzez wyprost rąk do końca) daje tutaj najwięcej masy.

WL-zaskakująco dobrze! :D jesteś jednym z niewielu początkujących,którzy potrafią wyciskać na ławie ;) nie pozwalaj by łokcie uciekały Ci w stronę twarzy,cały czas mają być blisko tułowia-pierwsze 3p idealnie ;) Dorzuć do tego mostek i będzie super. Ale tak przy okazji,nie zaszkodzi pomodlić się przed treningiem do tego filmu instruktażowego:




siady-genetycznym potworem do sportów siłowych to Ty nie jesteś :P
siadaj dupą do ziemi-to raz
trzymasz sztangę wysoko-a więc,siadaj bardziej w dół,kolana będą mocniej wychodziły do przodu. Jak siadasz w tył,mając sztangę wysoko to będzie Cie przechylało do przodu- co już powoli widać.
Wypnij bardziej dupsko,żebyś miał dobrze napięte prostowniki na dole
spróbuj następnym razem ustawić sztangę niżej-na tylnym aktonie barku i usiąść bardziej do tyłu,jakby na krzesełko ,jak nagrasz to podziałamy coś dalej

wyciskanie żołnierskie-do dupy. Wejdź w dziennik Bartwala-tam go od początku instruowałem co jest nie tak i pokazałem przykładowe filmy

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Mam ten ab wheel
http://allegro.pl/podwojny-walek-rehabilitacyjny-body-sculpture-i1744848680.html

cos takiego ?

Filmiki dam dopiero we wtorek , bo w tym tyg skonczylem .
Co do mp , bark mnie boli po kontuzji i za dużo cięzaru wziąłem zeby wykonac technicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
dokładnie taki ;) a że cenę znalazłeś o połowę tańszą niż zwykle widzę,to też go zamówię :P

jaką miałeś kontuzję ?

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
czesciowe zerawnie wiezadeł w prawym barku , niby sporo czasu minęło a dalej boli ;f i na dodatek ni moge niektorych ruchow wykonac , np.
położe się na ziemi i wezmę obie rece za gołowe i lewa dotknie cała ziemi prawa nawet od polowy nie dojdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Dzien nietreningowy :

Choc raz miske opisze ^^:
Sniadanie : 4 kanapki z chlebem i serkiem topionym naturalnym do tego 4 plastry sera
obiad : Schabowy + chlebek
miedzy obiadem a kolacja : sporo czitów , min. delicja , pierniki.
kolacja : Miska makaronu z tawarogiem ( dalem do niego 4 jaja ;p )

Do tego 40km jazdy rowerem .

Jutro filmiki z nowym ciezarem , zobaczymy jak z technika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1197
W tym pierwszym filmiku to dobrze, że ściany nie urwałeś tą sztangą :D

Co do wyciskania na barki, nie wiem czy dobrze mówię, ale hmm można oddychanie poprawić, bo wstrzymujesz, a co za tym idzie opadasz z sił.

Jeżeli się mylę, to niech ktoś mnie poprawi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 x 5, 2 x 8 - co to znaczy?

Następny temat

Mój plan treningowy

WHEY premium