SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sidex95 - Może kiedyś przymasuję ^^ - fotki str. 31

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
Antos, ja mam pytanie, dot. tego przeprostu przy MP, czy tu chodzi o to, ze jest tak do tyłu odchylony a dolny odcinek pleców ma do przodu wypchniety?(wypchniety tez brzuch przez to jest)

bo tez się tak troche odchylam i przy większym cieżarze, kiedy walcze o ostatnie powtórzenie, po MP boli mnie własnie troche dolny odcinek.
to znaczy zebym tak go do tylu nie cofał? (dzieki temu moge oprzec na klatce ciężar)

co do siadu, ciesze sie że Autopsy mnie nauczył żeby siadac w tył i teraz juz nie musze sie przestawiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Boksero - dokladnie, z tym ze ciezar spoczywa na obojczykach a nie doslownie na piersiowych, nie trzymaj tego tez samymi bicepsami jak to robi wiekszosc. Przy wyzszym obciazeniu lekki drive biodra jest ok, ale jak juz jest totalnie ciezko to nie warto sie zylowac i kaleczyc technike tylko przejsc na push pressa - po prostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Antos teraz to mi namieszałes w głowie z tymi przysiadami... Gdybyś mógł to obczaj moje przysiady - u mnie w dzienniku str7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ok, dzieki za rade, nigdy na samych bicach nie tryzmam:p zawsze na klatce własnie opierałem.

Autopsy kiedys pisał że(chyba u Paker90) że MP można zastapić PP własnie(w 5/3/1) ale ciekawi mnie czy PP ma taki sam wpływ na WL?

nagrać tez musze i mnie ocenicie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Dzien treningowy A:

Przysiad 12x 50kg (2 serie)

WL 12x 42,5kg (2 serie)

Wiosło 12x 45kg (2 serie)

Szrugsy 30x 65kg (2 serie)

brzuch 3s ab wheela 10x (3 serie) na stojąco do połowy z podporem o sciane ( idzie duzo więcej w brzuch niż na klęczka.

Unoszenie nóg leżąc 25x (2serie)

Starałem sie te sumo robic , oraz wypiac dupsko i siadac jak na krzesło , wyszło jak wyszło , zobaczycie na filmiku , zaraz upne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Oto siady , odrazu mowic co zle , bo napewno jest wiele bledow .

Lul , niby te sumo a kolana widac wychodza nadal , nie wiem czy szerzej bym dał rade stanąć , jak probowalem to ciezko nisko usiasc bylo. Musze jakos postarac sie te dupsko porzadnie wypiac i moze w koncu jakos to ruszu sie .







Sorry ze taki dlugi


Zmieniony przez - sidex95 w dniu 2011-09-15 21:32:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
matko...
Mowilem cos o szybkosci?? gdzie sie spieszysz? chyba do kontuzji.
W ogole nie wypiales klatki w przod, nie "zgniotles" lopatek do siebie..
Cudownie podwijasz ogon + odrywasz piety, a raczej bardziej krawedziujesz.
Nie wypychasz biodra poprawnie bo caly grzbiet puszczony, Ty po prostu opadasz...
Prosta sciezka do kontuzji. Naucz sie najpierw na 25-30kg PO-WO-LI!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
strasznie nie stabilny jesteś.. wygląda jakbyś miał zaraz się wywalić
Antos już wszystko powiedział co ważne, ale ja dodam, żebys stojaki przestawił i nie chodził tak ze sztangą, tylko wziąc, 2-3kroki w tył i cisniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Mało miejsca w siłce . Nic nie moge przestawic :F

A rownowagi , moze nie mialem gdzie niegdzie , jak probowalem niby siadac do tylu.

Na pusto probowalem nawet i filmiki nagrywalem i lipa tez kolana wychodza . Albo jak sie uda dobrze wypchnac te biodra to moze i kolana nie wychodza , ale jakos do tylu mnie ciagnie ( na małych ciezarach) na dużych nie sprawdzalem.


Co do szybkosci , to wolniej siadac czy wstawac ?


Reasumując nagram filmik na 40kg i potem 50kg ze wszystkimi radami , moze nie zrobie wielu powtorzen ale bedzie mniej wiecej technicznie .
1. Wypiac klate .
2. Wypiac dupsko.
3. Sciagnac łopatki.
4. Siadać do tylu ( jak na krzesło )

Zobaczymy w praktyce .

Zmieniony przez - sidex95 w dniu 2011-09-16 07:35:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
tak, a jesli nadal klapa z tego wyjdzie tzn ze mc na prostych tez nie zrobisz poprawnie, dopoki nie rozciagniesz (a moze i nawet zrehabilitujesz!!) przykurczonych miejsc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 x 5, 2 x 8 - co to znaczy?

Następny temat

Mój plan treningowy

WHEY premium