SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sidex95 - Może kiedyś przymasuję ^^ - fotki str. 31

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Szrugsy :






Wiosło :






Siad :







Co dobrze, co zle i co poprawic .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
0 skupienia przy szrugsach. Trzeba bylo dowalic jeszcze wiecej ciezaru i jeszcze wiecej stawow angazowac Ma byc zawsze przytrzymanie na chwile w gorze, poza tym pozycja techniczna....I NIE ODKLADANIE SZTANGI NA GARBIE!!!!!!

Wioslo - czemu robisz na sztywnych nogach? ciagniesz lapami poki co nie lopatka, co widac.

Przysiad - sztanga musi byc ulokowana nizej, wieksza praca biodrem, wypieta klatka, poki co to pokaleczyles.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
W siadach sztanga nizej to ciezka sprawa bedzie :d i tak starałem sie nisko miec . Jak nizej opuszczam to mi w prawym barku wiezadlo ciagnie , po dawnym urazie .
Wiosło - nogi lekko ugiete, next time ugne wiecej nogi . I łopatki postaram sie spiac.
Szrugsy - ok doyebie tego ciezaru tylko od kolegi musze pożyczyć







Tak serio to postaram sie przytrzymać jezeli bedzie trzeba to zmniejsze ciezar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Przy szrugsach wyglądasz jakbys dymał

W siadach niższe ułożenie sztangi nie koniecznie wiąże sie z jakimś napięciem w barku. Sam tak myslałem jeszcze kilka tygodni temu. Jak ściągniesz bardziej łopatki, bardziej siępochylisz, chwycisz sztangę węziej i łokcie dasz lekko za siebie to sztanga sama znajdzie swoje miejsce na plecach i nie będziesz musiał jej przytrzymywac rękoma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
Przeglądnąłem cały dziennik.
Popełniasz jeden ogromny błąd i jest nim technika.
Tak wybiórczo:
1. Klata- musisz mieć dupe i plecy przyklejone wręcz do ławki a Ty robisz jakiś odwrócony koci grzbiet.
2. Martwy ciąg- plecy maja być proste (bo dzięki temu są napięte) przy podnoszeniu i opuszczani sztangi.
3. Wiosłowanie- Za szybko, napisałeś, że dołożysz ciężarów i będziesz robić wolniej- zrezygnuj z tego, rób tym lżejszym cieżarem ale poprawnie technicznie- efekty będa większe.
4. Szrugusy- tobisz streczing, rozciąganie a nie ćwiczysz samych mięśni i dołożenie większego obciążenia zostaw sobie też na później. Po prostu nie możesz za każdym razem odbijać sie od podłogi przez zgięcie i prostowanie kolan bo oszukujesz wtedy samego siebie. Podobnie jak przy wiosołowaniu- bierzesz mniejszy cieżaj i rób powoli.


Fajnie jakbyś zainwestował w lustro w trakcie ćwiczeń sam siebie mógłbyś korektować tylko wczesniej pooglądaj atlas ćwiczeń.

pozdrawiam!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Klata juz dawno robie inaczej , nie pamietam nawet kiedy filmik wstawialem :P . W wiosle to samo nie pamietam gdzie napisalem o dokladaniu kg chyba ze było to z mies temu . Jak tearz pisalem to musialem z czyms pomylic , albo chodzilo mi o obniżenie.

W szrugsach mam nie uzywac nog i przytrzymywac w gorze , rozumiem.
Tak btw to widziałem kiedys takie szrugsy u shitmana i sam zaczalem takie robic

Mp było tragicznie i nie wiem jak teraz jest bo robie PP i bedzie filmik we wtorek.

Mc rozumiem ostatnio caly czas pilnowalem plecow i ciagalem sztange po nogach. Tez filmik we wtorek.

Technike teraz caly czas musze korygowac , ale do oporu bede sie starał.

Dzieki wszystkim za pomoc , bez was swoich bledow bym nie zauwazał


Zmieniony przez - sidex95 w dniu 2011-11-20 19:39:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
Shachraj z tego co piszesz to WL powinien leżeć płasko(jeśli plecy bd przylegać) a to nie prawda, robić mostek musi.

sidex, szrugsy troche komicznie:D klata do przodu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Dzien nt. Jakos hardkorowo to sie nie zregenerowałem spac po 23:00 a wstawac o 6:00 to jescze nie dla mnie , ale z czasem moze ogarne. Jutro trening i nowe filmiki , na 100% bedzie mc i PP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Dzien treningowy .

Plan B . Totalna porażka

Byłem dziś u lekarza i mam zapalenie gardłą i dostałem antybiotyk .

Myslalem ze huy w treningu jakos podołam , lecz nic z tego . Teraz juz wiem jak bardzo ważne jest oddychanie podczas cwiczen . Gradło ciągle piekło i cięzko mi było oddychac , wiec zrobiłem tylko czesc cwiczen .

MC 2x15 87,5kg - Zrobiłem jakos , nawet butow zapomniałem zdjąć przez to moze pozycja była nie taka co trzeba. Ciezko mi było oddychac ale podołałem ( mam film , ale jutro wstawie)
PP 2x15 20kg - Zrobiłem tu akurat tez przeszło lecz duzo lzej niz MC ( tez jest filmik , jutro wstawiam)
żuraw 2x15- Nawet nie zaczynałem
WL 2x10 50kg - Zrobiłem tylko zeby nie spasc potem z kg . 2x15 40kg . Tu to samo , az goraco było jak wyciskałem.
Francuz na łamanym 2x15 25kg - Nawet nie zaczynałem
Brzuszek - Nic nie zrobiłem.

Po treningu jesze z 1h tak hardkorowo gardło piekło ,potem juz lzej .
Nie wiem czy w czwartek zrobie trening ,bo jak ma byc jak dzis to podziekuje :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Oto filmiki :

Mc ( w butach , zapomniałem zdjąć ,ehh) nie wiem czy przez to pozycja nie jest nieodpowiednia .








PP ( pewnie tragedia 2 raz to robie )




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 x 5, 2 x 8 - co to znaczy?

Następny temat

Mój plan treningowy

WHEY premium