SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sidex95 - Może kiedyś przymasuję ^^ - fotki str. 31

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Dzien treningowy
Plan B:

MC 15x52,5kg (2serie)
MP 15x21,5kg (2serie)
żuraw 12x (2serie)
negatywy dipsow (opuszczanie sie ) 10x (2serie)
-francuz na triceps 15x 15kg (2serie)
brzuch 3s ab wheela 15x (3serie)
Unoszenie nóg na ławce skosnej 20x (2serie)
Brzuszki klasik 30x (2serie)

Skatowałem bruszek dzisiaj , robiłem małe przerwy miedzy powtórzeniami , az zylka wyszła :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196


Od jutra zaczynam masowanie. Dietka :) , co za tym idzie szybszy progres i moj główny cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ile ważysz oglnie? za dużo mleka, za mało mięsa, daj twaróg półtłusty 200g sobie na kolacje i te mleko wyrzuć stamtąd.


po treningu twaróg tez nie pasuje, i możesz dam zwykły ryz dać(biały)

co do kotletów, też nie jestem pewien;p

może daj dietke do oceny;)

i ja na twoim miejscu bym narazie nic nie liczył, po prostu zacznij zdrowo jeść a potem jak juz się ogarniesz zacznij liczyć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Mleka mam tylko 570 ml dziennie i jakos o laktoze sie nie boje , na ułsi mieszkam i ciagle mleke piłem a jakos jestem chudy waga 66kg . Dzis dam foty przed dieta.

Wole diete , na zwykłym odżywianiu masa nie przyjdzie :P Dam ta dietke do ocney . Ale od jutra start.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
tu chodzi o to ze na mleku to ty dużo nie zbudujesz a nie o to że sie zalejesz

zmniejsz do 300/350ml i dowal wiecej miecha/jaj bo mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
jaja moga byc , bo mam za free , lipa z miesem bo schab się konczy , a funduszu mało


Zaraz wstawie foty bo chcem zobaczy ewentualna różnice po jakims czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Oto one:
Nawet żeberka widać :D




















Zmieniony przez - sidex95 w dniu 2011-08-31 20:43:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
jak masz mleko za free prosto od krowy to pij i niczym się nie przejmuj ;) serio ;) ja zaczynając przy Twojej wadze piłem po 3-4 litry dziennie ;) 8 miesięcy później ważyłem +20kg :)
jajca też jedź jak masz opcję,mięso wychodzi taniej,ale skoro sam produkujesz...

cokolwiek sojowego wy******* przez okno,już lepiej w to miejsce wypij kolejny litr mleka ;)

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ale jaja:D 4litry mleka dziennie, chcialbym się tak odżywiać + do tego owsianki z owocami i życ nie umierac xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
no właśnie tak jadłem :D

typowy "gainer" to był 500ml mleka, pół paczki kaszki bananowej bebiko i musli tropikalne od Sante xD mięcho jadłem tylko w 2-4 na 8-10posiłków
w gimnazjum jeszcze była taka akcja z ministerstwa,że sprzedawali smakowe mleko łowickie za dużo mniejszą kasę- zgrzewkę potrafiłem w 2 dni opylić,łącznie z tym,że piliśmy to na treningu xD

P.S. Zapomniałbym dodać- i tak miałem kaloryfer ;) nawet lepszy niż jak ostatnio wklejałem fotę ;)

Zmieniony przez - Autopsy w dniu 2011-09-01 00:04:42

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 x 5, 2 x 8 - co to znaczy?

Następny temat

Mój plan treningowy

WHEY premium