SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sidex95 - Może kiedyś przymasuję ^^ - fotki str. 31

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
sidex, jak Ci się ślizga łapa to ściereczke weź, przetrzyj sztangę, ręcę i jedziesz, ale rękawiczki sprawią że później jak bez będziesz to okaże się że wszystko Ci z rąk leci bo nie masz ich;D

i ćwicz nachwytem zawsze, poprawi także Ci uchwyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Racja mój błąd. Nie spinaj się tak od razu. Ale dalej uważam że maxy może sprawdzić. Próbowałeś już podchodzić pod 90kg w MC i siadzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
a na co Ci te maxy? po co mu max na 1p? do niczego to nie jest potrzebne

jak już to niech poda poprostu najwieksze ciężaru w danym ćwiczeniu na tylu powtórzeń ile robi tj. 10-12p i tyle a nie męczycie go o jedno powtórzenie i na co to komu?


sidex, jak leci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Jakos leci , mam te filmiki do oceny.

Podciaganie :





RDL :





Oczywiscie dzis juz po treningu tylko słabo z barami , zrobiłem w 1 serii 12 , a w 2 juz tylko 8 .

Jak widac podciaganie w 1 serii 6 , w 2 zrobilem 5 powtórzeń

Mc 90kg na lajcie , siadu nie sprawdzilem bo nie mialem nikogo , kto moglby mnie asekurowac w razie czego

Zmieniony przez - sidex95 w dniu 2011-08-11 15:20:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Dzien nie treningowy , miał być regen ale nie do konca wyszlo ;p od 9 do 14 słoma , potem obrządki a na koniec musialem mc nagrac xd . Macie te swoje 90kg





Powiecie ze plecy nie sa proste , ale nie dam rady bardziej ich wyprostowac , czy na mniejszym czy na wiekszym obciągzeniu

Zmieniony przez - sidex95 w dniu 2011-08-12 21:58:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
masakryczny kot! stary, na małe obciązenie przejdz i szlifuj technike ;/ musisz sie wyprostowac i nie mozesz gadac ze nie dasz rady...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
no co ty , na małych tak samo robie ^^ . Ale jutro postram sie jakos inaczej ustawic czy chwycic bo nawet na pustym gryfie jest kociak ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
zawołam kozaka od takich spraw:)
pomoże Ci xD

może pomysl troche o zmianie treningu, pewnie mc wyleciałoby z treningu
wejdzie pewnie wiosło hantlem, żebys nauczył sie prostować, przsiady
no i brzuch trzeba wzmocnic, bo pewnie tez slaby że nie możesz sie utrzymac.. podobnie Bartwal miał z mc i teraz taki robi:)

czekaj na Autopsy, on Cie nakieruje
ps. ty ze Stanisuafem ćwiczysz?:)

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-08-12 23:46:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Witam.
Nie jest źle.
Kociego grzbietu (zgarbienie w odcinku piersiowym) jako takiego nie ma.

Kolega ma po prostu słabe dwugłowe i dupsko.
Poza tym-ja mam wrażenie,że to nie było 100% możliwości,ale na razie nie maksuj więcej.

Z technicznych spraw:
-rolowanie sztangi do nóg można wykonywać pod warunkiem,że ją się później wciąga do tyłu,a nie tylko do góry
-sztanga ze startu-bliżej goleni,ma się po nich prowadzić
-"moderate stance" czyli "martwy ciąg sumo" z nogami blisko środka na pewno nie jest dla Ciebie. Problem jest taki,że macie za krótką sztangę,a Ty-długaśne uda i tu by pasował na prawdę szeroki ciąg sumo ;)
-pilnuj tego,żeby zaczynając mieć dupsko bliżej ziemi
-RDL -nieźle ale nogi muszą tu być blisko siebie (jak w MC klasycznym)

z ćwiczeń obowiązkowo:
-good morning
-żuraw (glute ham raise)
-RDL (tylko zbliż te nogi,reszta jest w miarę)
-unoszenie tułowia w opadzie(jak nie macie na czym to robić-z łóżka można jak ktoś za nogi potrzyma)
-jakiś ciężki brzuch-ja polecam AB WHEEL,ale to wydatek. Ściągnij "Bullet Proof ABS" Pavla Tsatsoulina-skarbnica ciężkich ćwiczeń na brzuch,gdy nie masz dostępu do wyciągu i ab wheela.

Nagraj jeszcze kiedyś przy okazji jak robisz klasyka.

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Jezeli AB wheel jest taki dobry na brzuch , to moglbym kupic , nie jest taki drogi.

Jeszce 1 pyt. Te cwiczenia mam wykonywac w dni treningowe nietrenigowe ? po ile serii i powtórzen ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 x 5, 2 x 8 - co to znaczy?

Następny temat

Mój plan treningowy

WHEY premium