SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sidex95 - Może kiedyś przymasuję ^^ - fotki str. 31

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Krede ze szkoly pozwole sobie użyczyć :D Zobaczymy co da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
W mc klatke wypnij do przodu, zejdź dupą niżej i ciągnij sztange po nogach to wtedy będziesz "ciągnął nogami"

No i wolniej rób

Powiedział v-ce mistrz świata zalanych chudzialców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
A juz tam zalanych , hehe. Teraz kazdy pisze ze zalany , a spojrzec na fotki i szukac gdzie ten fat ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
wbij do mnie tam fat oporowo :D jak na 20kg niedowagi xD
ja staram się nie stosować "takich wspomagaczy" jak magnezja itd, bo moim zdaniem one ,kaleczą chwyt ,choć nie powiem ,że czasami w mc przez to sporo mniej dźwigałem niż by się dało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
kurde wszyscy gadają o tej magnezji i innych 'wspomagaczach uchwytu' a mi by prędzej plecy nie dały rady ciężaru unieśc niż chwyt by puścił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
rekawiczki kalecza ale nei magnezja :) ja mam tak ze jak podnosze duza ilosc razy i ciezkie to rece mi sie poca co oslabia odrazu chwyt bo mam mokre rece , a przy magnezji tego nie ma :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
po co tym lbem do tylu zarzucasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Hehe z tym łbem to jakos tak wyszło jak wypatruje Jezusa , to cal czas nawet przy wstawaniu xD. Ale juz jest ok , dzisiaj stanąłem bardzo blisko sztangi zeby nogi jej dotykaly. Efekt procz plecow nogi czułem.

DT:

Plan B :

MC 2x15 87,5kg
PP 2x15 20kg
żuraw 2x15
WL 2x10 50kg
Francuz na łamanym 2x15 25kg
Brzuszek

Cos lipa w wl jest , teraz na wl jestem juz niezle zmeczony i w 2 seri nie dobijam do 10 pow.

Zamiast hantli PP :) , fajnie cwiczenie .

Filmikow z dzisiejszego dnia brak .

Mała zapowiedz :

Ja i Stanisuaf bedziemy sie bawic w hardkorowych fighterow jako aero ( Dla staska na redukcje ) haha . Bedzie filmik


Zmieniony przez - sidex95 w dniu 2011-11-17 21:34:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
A tam pyerdolicie - jak ktoś chce używać rękawiczek, to niech używa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
magnezja ma niby chwyt osłabiać i kaleczyć?? nie ślizga Ci się ręka i twój naturalny chwyt się polepsza xD tyle byś sam utrzymał bez magnezji jesli by ci się ręka nie pociła, ale poci więc magnezja ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 x 5, 2 x 8 - co to znaczy?

Następny temat

Mój plan treningowy

WHEY premium