SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

clearwater/Po prostu ćwiczę i jem czysto

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62319

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89719
jestem

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816




Pozostałe pewnie później dołączą
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6535
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6535
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6535
No wlasnie a mialam sie zapytac czy powinnam sobie kupic pas do cwiczec,moze taki neoprenowy.


Kurna ale jestem zla,bylam zawiezc dzieciaki do tesciowej i ona miala taki maly torcik bezowy i zezarlam kawalek jeden,bo tak nalegala.Troche tam smietany bylo i truskawek,ktore zdielam z ta smietana.Nie potrafilam odmowic,napewno zawali na moich pomiarach w niedziele.

Zmieniony przez - clearwater w dniu 2011-01-21 18:50:05
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6535


Uwzglednilam ten tort

zezarlam ten kawalek o 17.00 a nadal czuje sie zle,wzdelo mnie i mi sie nim odbija,fuj.jednak ponad dwa tyg bez cukru robi swoje.No i mysle czy jutro zrobic ten treningi zeby sie zaznajomic z cwiczeniami.

Zmieniony przez - clearwater w dniu 2011-01-21 20:12:41


Jesssu ale sie motam.czy dobrze rozumiem.

Drabinka na czas:

30-20-10 powtórzeń:
- push press sztanga (30 razy)
- sit- ups (20 r)
- pompki (10 r)
- przysiady (ciężar ciała)(30 r)
- invert rows (20 r)
- swing sztangielka(10 r)
I tylko 1 obwod i wsio



Zmieniony przez - clearwater w dniu 2011-01-21 20:25:43
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6535
Nie wytrzymalam i zmierzylam sie i zwazylam,powinnam jutro ale naprawde ciekawosc mnie zzerala bo wczoraj juz czulam luz w pasie,ale zwalalam to na rozciagniecie spodni.
15/01/11 22/01/11
waga-72,500 72,100(-400)
Obwód klatki : 103 101cm(-2)

Obwód ramienia : 31- bz

Obwód talii : 80 bz

Obwód uda : 67(w najszerszym) (68 +1)

obwod bioder:110 (bz)

obwod pasa:91 (88 -4cm)

Obwód łydki : 40 (bz)


Niby nic ale ciesze sie ze w pasie schodzi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89719


piekny wynik

a udo to pompa

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6535
O ku..wa ,no pompa,ale to calkiem w najszerszym,pocieszam sie he he.

wczoraj byl silowy to chyba dlatego troszku sie napompowalo co?

Zmieniony przez - clearwater w dniu 2011-01-22 11:26:01
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4263 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35910
Ksenia, super :)
I więcej nie tykaj torcikw, widzisz, że nawet radochy z tego nie masz...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Sarcina/Uda- jak ruszyć?

Następny temat

(ELITE Ladies) Fela_27 /akcja 40stka str.190

electro
Polecane artykuły