SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clearwater/Po prostu ćwiczę i jem czysto

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54023

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
TAAAAK, bardzo fajna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Mnie mąż kusi lodami, on uwielbia lody i ja też i ciągle przynosi do domu...
Bywa ciężko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535


Wklejam na jutro diete,i tak patrze ze to bedzie czyste obzarstwo.a wogole to teraz wszystko sobie przygotowuje,gotuje makaron i zalalam fasole,zeby poprostu nie umierac z glodu jak przyjde po silowni.

Zmieniony przez - clearwater w dniu 2011-03-30 22:50:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastanawiam sie czy na 1600 kcal moge tez jesc raz dziennie wegle zlozone czy lepiej ich unikac

A jest jakiś konkretny powód, dla którego miałabyś nie jeść węgli złożonych? Bo ja nie widzę żadnego
Ba! Rzekłabym nawet, żebyś w dni bez treningu jadła tylko złożone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yyy A boisz się też?

Bo wiesz... Autorytetu nie chcę tu tracić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
tak ostatnio zaszlas mi za skore i lekko bylam urazona ale za to dostalam kopa w dupe i dieta byla i nadal jest trzymana w 100%.takze tak boje sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535


Nie dam rady,zreszta tam jest duzo podobnego do tego co teraz robie,chociaz nie powiem kusi mnie.dzis kurna rano bylam na silowni i jak na zlosc wszystkie moje miejsca byly zajete,do tego znowu byly stare babcie,bylo bardzo tloczno.zrobilam tylko interwaly na wioslarzu 20 min i 30 minut na orbiterku.Dieta na 100%,chociaz dwa posilki musialam w sumie polaczyc bo bym sie nie wyrobila,i tak oto obzarlam sie,najpierw watrobka z warzywami a potem na to zapodalam sobie omleta,kurna dawno nie bylam taka obzarta.Indyk zreszta tez byl syty bo z fasolo i makaronem.wieczorem byl takze spacer 55 minut a potem kilka burpees,zwisow do kolan sit upaow i pompek i swing jakies 12 minut calosc.jutro na szczescie silownia od rana a nie od 10tej wiec zrobie maxy.no a maz dzis do mnie powiedzial czy nosze jakis pas wyszczuplajacy pod bluzka,bo cos mam mniejszy brzuch,tak powiedzial,serio.Jakos tego nie czuje,zobacze co powiedza obwody.

Zmieniony przez - clearwater w dniu 2011-03-31 22:46:20
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sarcina/Uda- jak ruszyć?

Następny temat

(ELITE Ladies) Fela_27 /akcja 40stka str.190

WHEY premium