SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clearwater/Po prostu ćwiczę i jem czysto

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54084

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dasz radę, nie łam się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Juz wrocilam film byl smieszny Mis Yogi,polecam fajne efekty,zjadlam troche popcornu i troche zelek omg,zaraz bede cwiczyc to dam z siebie wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Clearwater, ja Cię tu podglądam i mocno kibicuję, więc bierz się w garść i dawaj z siebie wszystko

Doskonale Cię rozumiem, bo sama kręcę się w kółko z redukcją i nie umiem doprowadzić jej do końca
No, ale kurde, nie ma rzeczy niemożliwych, no musi nam się w końcu udać

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2011-02-24 19:37:03

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535


Dzieki Mera,zaraz ide cwiczyc,chociaz mi sie nie chce ale poprostu jak zaczne bedzie szlo,robie to w domu na szczescie trening B,bo najwieksze obciazenie na sztange mam jakos 65kg na przedni starczy bo w tym slaba jestem.

-------------------------------------------------------------------
Nie chcialo mi sie cwiczyc a naprawde zrobilam progresje,przysiad z jednym ciezarem poniewaz robilam zarzut najpierw a potem przysiad do podlogi,daje w kosc szczegolnie nadgarstki bo trzymalam jak przy zarzucie caly czas.ogolnie progresja przy wszystkich cwiczeniach.Przy PP normalnie brzuchol latal jak galareta.No i wkoncu wioslo 31kg,pierwszy raz czulam z tylu grzbiet.

tutaj link do ostatniego
https://www.sfd.pl/clearwater/Po_prostu_ćwiczę_i_jem_czysto-t686871-s34.html

Aero chcialam dluzej ale moj synus tak mnie wvuvia caly czas mi przszkadzal.Ide cos zezrec bom glodna.acha przy aero zawsze jak robie dluzej dretwieja mi palce od prawej stopy.

Zmieniony przez - clearwater w dniu 2011-02-24 22:02:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Marta dzis robie ten trening
5 x obwod:

x5 30 sek przerwy miedzy obowdami
-30sek burpee
-30sek pajacyków
-30sek split jumps
-30sek burpee
-30sek pajacyków
-30sek mountain climbers

I chcialabym sie zapytac,czy ja mam spisywac tak jak do tej pory ilosc powtorzen,czy moge przechodzic odrazu do nastepnego cwiczenia.Czy powinnam miec jakies przerwy miedzy cwiczeniami,bo do tej pory tylko robilam miedzy obwodami no i na zapisanie powtorzen,zwykle jakies 5-8 sekund.


Mam dodatkowe zajecie w najblizszych tyg.Tesciowa wrocila do domu po operacji nerki i bede musiala jej pomagac.Nie przepadam za nia,ale ona by zrobila to samo dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Kseniu ale tylko na orbim Ci drętwieje?
Ja jak ćwicze na orbim też mam ten problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535


Na rowerku,i na stair steperze tez oprocz biezni.

Zmieniony przez - clearwater w dniu 2011-02-25 10:13:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
5 x obwod:

x5 30 sek przerwy miedzy obowdami
-30sek burpee
-30sek pajacyków
-30sek split jumps
-30sek burpee
-30sek pajacyków
-30sek mountain climbers

Dobreee. ;) też muszę spróbować.

P.S Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Twojej teściowej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5022
acha przy aero zawsze jak robie dluzej dretwieja mi palce od prawej stopy.

o, mam tak samo, tylko z lewą, na orbim i rowerku
też mnie to ciekawi

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ksenia nie musisz liczyć, ale masz dać z siebie wszystko A przerw im mniej, tym lepiej, a najlepiej jak nie ma ich wcale Rób tylko jeśli naprawdę nie dajesz rady
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sarcina/Uda- jak ruszyć?

Następny temat

(ELITE Ladies) Fela_27 /akcja 40stka str.190

WHEY premium