SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clearwater/Po prostu ćwiczę i jem czysto

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54347

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Kurna upieklam chleb na zakwasie jak go policzyc nie wiem i ile zjesc dwie kromki beda oki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ja sobie zawsze takie większe porcje obliczam z wartości użytych produktów, ważę "całokształt" i dzielę na porcje.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Kurna upieklam 4 chleby,jakos musze wykombinowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zważ wszystkie cztery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Czy ja mam jutro taki zarzut zrobic.




Trening B
1. przysiad przedni 3x10
2. Push press 3x6-8
3. Zarzut (ma być piękny przysiad ) 3x 5
4. wiosło 3x 8-10
+15 min aero j.w.


edit
-----------------------------------------------------------------

10x SDHP(23kg sztanga)*
9x push up
8x swing(10kg hantelek)
7x sit up
6x burpee
wyszlo 9 obwodow w 29,20min.
Cala sie trzese,rzygac mi sie chce.nastepnym razem zrobie to na silce,bo to SDHP mialam za ciezka sztange a do swinga za lekka hantelka,ale i tak padam.

*ostatnie trzy serie z hantelka 10kg ten high pull.Zajyybisty trening i zapomnialam dodac ze rano bylam na silowni zaliczylam 20min biegania i 20 minut wioslarza.Dlatego ze mialam wizyte u pielegniarki i nie oplacalo mi sie jechac 15kg do domu zeby za godzine wracac.

Zmieniony przez - clearwater w dniu 2011-02-09 19:44:21

Zmieniony przez - clearwater w dniu 2011-02-09 19:45:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cala sie trzese,rzygac mi sie chce.

Achhhh... Poezja dla mych uszu

.....

Tak, właśnie tak się zarzut robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535


Wlasnie one sa najlepsze,bo nigdy nie wiesz do konca na co cie stac i potem zawsze jest satysfakcja.



Zmieniony przez - clearwater w dniu 2011-02-09 22:29:24


Juz po cwiczeniach i jedzeniu,dzis zwariowany dzien,bo musialam zadzwonic tesciowej do szpitala i w zwiazku z tym czekalam godzine na silownie potem pojechalam do niej i dopiero co przyjechalam.Na silowni sie wku... bo nie dosc ze byl teg gosciu,to jeszcze wpadly stare babcie na cwiczenia i zaatakowaly wszystkie maszyny cardio,akurat konczylam silowy.Pomimo ze to 3 tydzien,to pierwszy raz robilam ten trening B,w pierwszym tyg byla przygoda z barkiem,w drugim maksy i dzis wypadlo.Przewaznie sie nie sprzeciwiam i akceptuje cwiczenia jakie mam,ale ten trening mi nie podchodzi,nie lubie go.Moze dlatego ze jestem w nim slaba.Gryf mnie rozbraja.Nie mozemy tego zmienic tych dwoch cwiczen,na sumo i cos jeszcze

Zmieniony przez - clearwater w dniu 2011-02-10 13:41:37

Zmieniony przez - clearwater w dniu 2011-02-10 13:42:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
rzygac mi sie chce

tzn że trening dobry
bede wpadac

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Ty tez masz nie gorszy,zastanowilam sie w sumie i bede robic ten dzisiejszy,nie moge sie poddac bo cos mi sie nie podoba,o to chodzi aby miec wyzwanie i je pokonac co nie.Ogolnie dzis po poludniu musialam sie drzemnac na pol godzinki,bo jakas taka zmachana jestem wypruta.I kurna nie wiem jak wy ale jak wstalam to taki trampek w mordzie i trzeba czyms zapchac i stalo sie,zjadlam kopytka na masle z cukrem,jak szalec to konkretnie,jakos mialam to przemilczec,ae obawiam sie koszmarow.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sarcina/Uda- jak ruszyć?

Następny temat

(ELITE Ladies) Fela_27 /akcja 40stka str.190

WHEY premium