SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clearwater/Po prostu ćwiczę i jem czysto

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54053

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
no dobraaaa to może źle coś przeczytałam , ja też lubię wędzone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ja coś mówiłam, że nie wolno?

Jak czegoś nie wolno, to powiem, że nie wolno. A jak nie mówię, że nie wolno, to znaczy, że wolno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Jak czegoś nie wolno, to powiem, że nie wolno. A jak nie mówię, że nie wolno, to znaczy, że wolno
Niby logiczne
Ale może przebiegłe
Jeden taki na K. stwierdził jakiś czas temu, że "nas nie przekonają, że białe jest białe a czarne jest czarne" Widać zasiał w narodzie ziarno niepewności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
shrimp, Pan na K miał rację. Martucca też ma rację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
No,dobrze ze szfowa czuwa,bo ja lubie wedzone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535


Wczorajszy trening
Po 30s na każde ćwiczenie:

Obwody 1 i 3
1. burpee
2. pajacyki
3. split jumps
4. burpee
5. pajacyki
6. przysiady

Obwody 2 i 4
1. burpee
2. pajacyki
3. split jumps
4. burpee
5. pajacyki
6.pompki

I do tego rano interwaly na biezni.

A dzis
50x walking lunges
45 sit up
40x pajacyki
35x push press 2x8kg
30x SDLHP 23kg
25x burpee
20x wznosów z opadu
15x wznosów kolan do łokci
10x mountain climber
5x podciąganie na drążku/invert rows

ogolnie wrocilam z silowni strasznie glodna i juz mialam na szczescie przygotowane zarcie.maz mial pulapke nie dosc ze weszlam i czulam bekon to on obzeral sie swieza bulka,a do tego kupil sobie ciasteczka moje ulubione francuskie.sprawdza moja silna wole czy jak?.zjadlam swoje i zaraz bede pila kawke.Wkyurwia mnie bo mial mnie wspierac,ale ja sie nie poddam.To jest moje ostatnie odchudzanie w zyciu i musi sie udac.Zaspokoilam sie ananasem po silowni.No i byl jeszcze orbiterek 20 min random
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
Nie daj się, jestem z Tobą

U mnie w domu moja Mama jest straszna ! Jak zrobi coś słodkiego od razu mówi mi, że zrobiła pyszne ciasto/ ciasteczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
wlasnie to mam na mysli,ale ostatnio odkrylam fajna strone bardziej taka do motywacji i czytam w zlych chwilach.
http://www.odchudzamsie.pl/odchudzanie/motywacja-w-odchudzaniu

Zastanawiam sie czy na 1600 kcal moge tez jesc raz dziennie wegle zlozone czy lepiej ich unikac,bo mam ochote na kasze jaglana do obiadu zamiast soczewicy dzis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
clearwater fajna ta strona

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sarcina/Uda- jak ruszyć?

Następny temat

(ELITE Ladies) Fela_27 /akcja 40stka str.190

WHEY premium