SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clearwater/Po prostu ćwiczę i jem czysto

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54362

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
To poprosze o ten trening.

zobacze co pokaza pomiary w niedziele,ale tak na moje oko dzis na silowni mialam wracenie ze brzuch nie jest wzdety to moj 4 dzien bez nabialu.No ale wczoraj nie bralam Essentiale forte,i nie zarlam migdalow.Dzis sa migdaly wiec zobacze.No i ograniczylam kawke na rzecz ziolowych herbatek moze to tez ma wplyw.

dzis moj oststni Hiit jak mniemam;)
na orbiterku 12 x35/25 potem wazlam na bieznie i wbilam program pod gorke na 20 min na najwyzszym poziomie.chcialam na wioslarza ale jakies babcie mi wlazly a sa tylko dwa.Jutro sie dorwe po silowym.

znasz ten program cwiczen INSANITY




mam go na kompie moze to moglabym cwiczyc z dwa razy w tyg lub raz.

Troche tam przesadzaja z rezultatami ale cwiczenia sa fajne.

Zmieniony przez - clearwater w dniu 2011-01-20 13:14:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj tam, oj tam

Rób tą wytrzymałość, którą Ci podałam. Ten trening ma bardzo zaawansowane ćwiczenia i przy takim zapyerdolu stracisz technikę po kilku minutach.

Te zestawy, które Ci podałam zwalą Cię z nóg A ewentualne utrudnienia będziemy dodawać w trakcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jak? Podoba się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Wszystko pieknie tylko kurna jakimis grypsami mi tu walisz

Nie rozumiem.


W tygodniu 1 i 11 zamiast w/w treningu zamaksujesz:
1. SQ
2. MC
3. WL
4. Wyciskanie żołnierskie


Czyli nie robie wytrzymalosciowki tylko to czyli SQ to sqat,Mc martwy wl to wioslowanie ile powtorzen,no nie czaje.A silowe to robic na przemian czyli 1 tydz a.b 2 b,a 3 ab itd.?


Wytrzymałość siłowa
Treningi do wykonywania po kolei (Trening A: tydzień 1, 5, 9, trening B: tydzień 2, 6, 10 itd.)


Czyli w tyg 1 wrobie jeden trening prze 3 dni czy tak


10x SDHP
------nie wiem co to za cwiczenie(sorri)


Dobra dopiero teraz zauwazylam ze sa dwie wytrzymalosciowki z ciezarem a jedna silowa,

Wytrzymałość z ciężarem ciała:

Trening A

Tabata z 4 ćwiczeń po kolei (każde ćwiczenie 8x 20sek pracy/10sek odpoczynku), przerwa dopiero pomiędzy obwodami

1. przysiad z wymachem rąk*
2. invert rows
3. pompki
4. sit up

Trening B

5 x obwod:

x5 30 sek przerwy miedzy obowdami
-30sek burpee
-30sek pajacyków
-30sek split jumps
-30sek burpee
-30sek pajacyków
-30sek mountain climbers

Trening C

10x invert rows
20x push up
30x burpee
40x mountain climber
50x sit up
60x przysiad z cięzarem ciała


Trening D

Po 30s na każde ćwiczenie:

Obwody 1 i 3
1. burpee
2. pajacyki
3. split jumps
4. burpee
5. pajacyki
6. przysiady

Obwody 2 i 4
1. burpee
2. pajacyki
3. split jumps
4. burpee
5. pajacyki
6. pompki



A tu robie na przemiennie tak czyli 1 tydz a,b,c @ tydz d,a,b itd....Dobrze mysle.


No trening ogolnie bardzo sie podoba zaraz robie rozpiske.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli nie robie wytrzymalosciowki tylko to czyli SQ to sqat,Mc martwy wl to wioslowanie ile powtorzen,no nie czaje.

Nie, zamiast treningu siłowego B sprawdzisz maksy w tych ćwiczeniach, czyli maksymalny ciężar, który potrafisz podnieść tylko 1x. Wiesz, jak to zrobić?

A silowe to robic na przemian czyli 1 tydz a.b 2 b,a 3 ab itd.?

Siłowe robisz 2x w tygodniu, 1xA i 1xB. Tydz. 1: A, B, tydz. 2: A, B i wciąż tak samo


Wytrzymałość siłowa
Treningi do wykonywania po kolei (Trening A: tydzień 1, 5, 9, trening B: tydzień 2, 6, 10 itd.)


Czyli w tyg 1 wrobie jeden trening prze 3 dni czy tak


Nein. Masz 1 trening wytrzymałości siłowej w tygodniu. W tygodniu 1 robisz A, w tygodniu 2 robisz B itd.


10x SDHP ------nie wiem co to za cwiczenie(sorri)

Sumo Deadlift High Pull

.....

Coś mi przyszło do głowy, mała zmiana w układzie treningów

Chodzi mi tylko o wytrzymałość z ciężarem ciała. Zrobimy tak:

Tydzień 1, 2, 3: Trening A (ten z tabatą) 2x/tydz.
Tydzień 4, 5, 6: Trening B
Tydzień 7, 8, 9: Trening C
Tydzień 10, 11, 12: Trening D.

Tak będzie łatwiej i nie będzie Ci się myliło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Nie, zamiast treningu siłowego B sprawdzisz maksy w tych ćwiczeniach, czyli maksymalny ciężar, który potrafisz podnieść tylko 1x. Wiesz, jak to zrobić?


AAAAA czyli ten sam trening ale nawet jeszeli uda mi sie podniesc w MC 100kg 1 raz to jest to maks lub te 60kg o ktorym mysle z 3 razy?

I robie takze tego po 3 serie.Czy tylko kazde po razie.Chociaz jesli to sa maksy to teoretycznie maja mi dac popaic,zebym nie mogla z silki wyjsc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Ja kiedys ta tabate z tego filmu robilam,daje popalic.Musze mojego Gymbossa zamowic bo mi sie popsul.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Zrób pierwsze serie rozgrzewające, 60kg potraktuj jako ciężar roboczy i dokładaj później po 5kg na 1 powtórzenie

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sarcina/Uda- jak ruszyć?

Następny temat

(ELITE Ladies) Fela_27 /akcja 40stka str.190

WHEY premium