SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jeść po treningu po 22?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 59
Witam, szukam odpowiedzi na pytanie, co mogę zjeść po dwugodzinnym treningu tańca, który zaczyna się o 20, a kończy o 22. Powinnam coś zjeść lub wypić po powrocie do domu czy sobie odpuścić? Dodam, że nie zależy mi na utracie wagi.
Z góry dziękuję za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
TAK, PO TRENINGU, NAWET jezeli robisz go o 22, jesz PELNOWARTOSCIOWY posilek, skladajacy sie z wegli, bialek i tluszczy! nie jestesmy kulturystami szykujacymi sie na scene, by ograniczyc te skladniki w posilkach okolotreningowych. ale oczywiscie, jezeli bardzo chcesz, to w okolotrenigowych nie musisz dodawactluszczy
bieganie traktuj jako aeroby.. tu sklad btw nie ma znaczenia aeroby wykonujemy dodatkowo, nie jest to nasz glowny trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście, że jeść, jaki jest w ogóle sens głodzenia się?

A co zjeść? Normalny, zbilansowany posiłek, np. chleb razowy z jajecznicą na maśle albo dobrym serem, ziemniaki albo ryż, z mięskiem/rybą i surówka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 59
a jeśli zjem ryż z tuńczykiem, papryką i ogórkiem przed (ok.19) to banan wystarczy? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jaki masz argument, żeby nie jeść jak zdrowy człowiek i dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych?

Nie wiem, co znaczy "wystarczy". Wystarczy do - czego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 59
Wystarczy, aby uzupełnić wszystkie stracone kalorie. Nawet się z Tobą nie sprzeczam, jestem początkująca i dziękuję za opinię ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kalorie to nie wszystko. Liczą się makroskładniki. Banan ma tylko węglowodany i to proste. Co najwyżej na deser może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1282
Mam podobny problem - jestem początkująca, robię FBW 3x/tyg. w godzinach 21-22, co jeść po treningu jeśli celem jest redukcja? Wtedy mam często ochotę na słodkie, np. owoce. Nie bardzo wyobrażam sobie jedzenie dużego posiłku (kanapka+jajecznica to dla mnie duży posiłek), po prostu nie dam rady tego wmusić... jakieś rady? Może jakiś lekki koktajl z odżywką białkową czy coś w tym stylu? Nie lubię objadać się przed snem a nie mam możliwości ćwiczyć wcześniej.

Dodam, że w inne dni staram się biegać (3x/tyg.), na razie 8-9km w godzinę, z tym że bieg kończę ok. 19-19:30. Co powinnam jeść po bieganiu?


Zmieniony przez - nebula w dniu 2015-09-17 05:48:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
normalny ale mniejszy posiłek byłby ok - nikt nie każe zjadać jajecznicy z 10 jajek czy porcji mięcha na cały talerz. Możesz też zastosować odżywkę jeśli nie ma innego wyjścia.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
a nie dasz rady zjesc dwoch jaj ugotowanych na twardo/miekko i np 2 lyzki ryzu? albo oddziel sobie porcje z obiadu, przygotujesz wczesniej, po treningu zjesz i po problemie a jezeli masz napad na slodkie ,to raczje oznacza, ze przez caly dzien jesz za malo..
po bieganiu tez zjedz normalna kolacje, czy tam posilek potreningowy, choc nie jest on tak wazny po aerobach, jak po treningu silowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 1023 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38195
Ja TUŻ PO też nie mogę zjeść i nie dlatego, że trening wieczorem, tylko po prostu tuż wysiłku nie mam ochoty na jedzenie.
Ale po prysznicu i odczekaniu już zjadam normalnie. Po dobrym treningu i posiłku bez unikania węglowodanów zaśniesz bez problemu i będzie ci się dobrze spało.
No chyba, że mnie "odetnie" to mam jazdę, że ja nie zjem od razu, to myślę, że padnę (i też wygląda to na napad na słodkie), ale doprowadzić się od odcinki nie taka prosta sprawa.

"If you want to have the body you never had, you must do things you’ve never done." http://www.sfd.pl/annajak__wraca_do_formy-t1073805.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1282
Dzięki za odpowiedzi
Jestem bardzo początkująca, próbuję jeść wg zasad lejdis dopiero od ok 2 tyg., także jeszcze sobie potestuję, co dam radę zjeść po treningu... no w każdym razie spróbuję tak jak mówicie. Tylko chciałabym się upewnić - na redukcji po treningu siłowym również węgle?
A czy po bieganiu można jeść tłuszcz w posiłku (bo po siłowym czytałam, że nie)?


Zmieniony przez - nebula w dniu 2015-09-17 14:09:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Ms. i Mr. SFD - edycja 2013 !!!

Następny temat

Sforcia przegoniła LISUUUU -- New SPAM!!!

WHEY premium