SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trzmam diete i cwicze codziennie i nie chudne!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2691

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

36

Płeć

kobieta

Waga

92

Wzrost

170

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca od 9 do 17.30- za biurkiem. Dojazd samochodem. Wstaje o 7.30, sypiam od ok 23.00. Przerwa w pracy o 12.30 60 min

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

bieganie 4 km dziennie lub rower 20-30 km. Jeden dzien bez sportu

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

wczesniej 2 posilki dziennie o 12.30 i o 18. Bez cukru i slodyczy.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Wyniki badan, zdaniem lekarza, poprawne. Nadcisnienie tetnicze 160/90 raczej stale. Czeste pole glowy

Stosowana lub planowana suplementacja

nie stosuje. Zakupilam L-karnityne, Pyruvate, spalacz tluszczu:Stacker 3XPLC. Zamierzam stosowac od poniedzialku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15
Witam Wszystkich. Od dwoch miesiecy biegam po 4 km. Miesiac wczesniej zaczelam marsze. Dosc dlugie z kijkami Nordic Walking. Codziennie robilam 6 do 10 km. To dla poprawy kondycji. Teraz biegam i idzie mi dobrze- zgodnie z planem. Ale mam jeden problem... NIE CHUDNE!!! Jestem pod opieka dietetyka. Jem 6 razy dziennie, z czego 4 to bardzo niewielkie posilki typu jablko lub kromka pieczywa chrupkiego, jeden to kanapka z pumpernikla a jeden to obiad w ilosci minimalnej bez weglowodanow. Pije jedna kawe dziennie i naprawde duzo wody. I NIC. Nogi bola mnie jak cholera, zwlaszcza lydki. Kiedy biegam to bywa roznie. Czasem bola a czasem nie. Ale po powrocie do domu, by wejsc pod prysznic, uprawiam wspinaczke po schodach bo nie daje rady! Zaznaczam, ze uprawiam sport codziennie. Kiedy wiem, ze nie dam rady biegac, bo moje nogi mowia, ze nie beda wspolpracowac ide po prostu na rower i jade jakies 20-30 km. Oczywiscie po powrocie ta sama bajka. No i schudlam... z nadwagi 30 kg zrzycilam w ciagu 3 miesiecy 3 kg. Co ja robie nie tak??? Zatrzymuje wode w organizmie. Rano oczy mam spuchniete. Bralam tabletki moczopedne, to lekarz sie wsciekl. Zrobil mi badania i nic... wszystko idealnie. Tylko nadcisnienie, ale to wiaze z nadwaga. A ja wciaz tyje. Niby schudlam osiem kilo ale po odstawieniu tabletek moczopednych(4 dni temu) wrocily mi 4 kg. Boje sie, ze za chwile strace motywacje. Dietetyczna rozpacza, bo nie moze uwierzyc ze nic mi nie schodzi, a lekarz, rodzinny... no coz... mam wrazenie, ze ma to gdzies. Pomozcie! Moze ktos juz mial takie doswiadczenie i wie co z tym zrobic... Dodam jeszcze, ze moja nadwaga to efekt trzech lat wiec przez tem czas probowalam schudnac, ale dopiero teraz ten dietetyk i sport. Wczesniej to tylko tak jakos. Malo jadlam i to dwa razy dziennie, bez cukru, niskoweglowodanowo i bez efektu. A teraz to juz calkiem lipa...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Proponuje zajrzec do regulaminu i przeczytac watki tam podwieszone a zwlaszcza ten: https://www.sfd.pl/-t585708.html. Regulamin tu: https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
po pirwsze rzuc dietetyka bo cie do grobu wpedzia
po drugie czytaj i jak wypełnisz co trzeba to sie pomysli co zrobic
a po trzecie daj sobie odpocząć bo te chodzenei ciagle to nic zdrowego tobie nie przynosi, jak widać
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17748
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17748
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!trening na mase dla mnie!!

Następny temat

Ćwiczę, jem mniej, ale nie chudnę?

WHEY premium